Wróć do listy

Gliwice, śląskie

159 500 zł
3 027 zł/m2
Mieszkanie 52,69 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-63%
Zakończona
-63%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 159 500 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 52,69 m2
Województwo śląskie
Ulica Uszczyka 27
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 115900X271437803
Termin wpłaty wadium 22-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza

28 czerwca 2021 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy placu Inwalidów Wojennych 3
(II piętro, pokój nr 4)* odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

o godz. 9.45 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 usytuowanego w budynku przy ul. USZCZYKA 27

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
POWIERZCHNIA LOKALU: 52,69 m2
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC
KONDYGNACJA: I piętro
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ W CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 64/1000
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 786 o powierzchni 959 m2, obręb Kłodnica, KW XXXX/XXXXXXXX/X
OBCIĄŻENIA: nieruchomość wolna jest od obciążeń
NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 17 czerwca 2021 r. W oględzinach jednocześnie uczestniczyć mogą maksymalnie 2 osoby (bez osób postronnych). W celu ustalenia dokładnej godziny z minutami prosimy kontaktować się do 14 czerwca 2021 r. z ROM 4, ul. Dziewanny 2, telefon: 32/231-53-24. Każda osoba obowiązkowo winna być wyposażona w nałożoną maseczkę ochronną, rękawiczki na dłoniach oraz winna spełniać warunki określone ustawą z 31 marca 2020 r. dotyczącą zapobiegania, przeciwdziałania oraz zwalczania COVID-19 w zakresie zdrowotnym oraz zachowania dystansu społecznego. Konieczna punktualność oraz zdyscyplinowanie podczas oględzin.