Wróć do listy

Miedzianka, dolnośląskie

19 000 zł
1 000 zł/m2
Mieszkanie 19,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 19 000 zł
Miasto Miedzianka
Powierzchnia 19,00 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 54
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 115746X271077135
Termin wpłaty wadium 02-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Janowice Wielkie o g ł a s z a
I Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
Lokal mieszkalny nr 7 położony w budynku nr 54
w Miedziance
wraz z udziałem w nieruchomości dz. nr 157/6 o pow. 2 456 m2, obręb: Miedzianka, stanowiącego własność Gminy Janowice Wielkie
Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego nr 7 - 19,00 m 2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych lokalu - 0,00 m 2
Udział we współwłasności budynku i działce gruntu - 5,11 %
Cena wywoławcza: 19 000,00 zł
- wadium: 1 000 zł
Przetarg odbędzie się dnia 7 czerwca 2021 roku o godzinie 1000 w
siedzibie Urzędu Gminy Janowice Wielkie, ul. Kolejowa 2, pok. nr 15.
Nieruchomość stanowi mienie komunalne będące własnością sprzedawcy. Jest pozbawiona
zobowiązań oraz nie jest obciążona prawem osób trzecich. Dla powyższej nieruchomości Sąd
Rejonowy w Jeleniej Górze prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Warunki uczestnictwa w przetargu:
1) wpłacenie wadium na rachunek Urzędu Gminy Janowice Wielkie ul. Kolejowa 2 prowadzony
przez BNP Paribas Bank Polska S.A. nr 54 2030 0045 1110 0000 0080 336 najpóźniej do dnia
2 czerwca 2021 roku (za datę i godzinę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej
kwoty na rachunek Urzędu Gminy) oraz pisemne zgłoszenie udziału w przetargu wraz z