Rzeczenica, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki gruntowej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w miejscowości Rzeczenica w rejonie ulicy Pogodnej i Nowej o nr 1733/29 o pow. 0.1168 ha.
Przetarg w pierwszym terminie w dniu 29 października 2020 roku i drugim 22 grudnia 2020 r oku i 2 marca 2021 zakończył się wynikiem negatywnym.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X w Sądzie Rejonowym w Człuchowie Wydział Ksiąg Wieczystych.
Przetarg w III terminie odbędzie się w dniu 15 czerwca 2021 roku o godz. 1100 w Urzędzie Gminy w Rzeczenicy (sala posiedzeń).
Cena wywoławcza 32.900,00 zł netto
Postąpienie nie mniej niż 1% wartości w zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych
Wadium 6.000,00 zł
Do ceny wywoławczej doliczony będzie podatek Vat na podstawie art. 41 ust 1 ustawy
z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług; Dz. U. z 2020 r. poz. 106 ze zmianami.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w podanej wysokości na konto Urzędu Gminy Rzeczenica.
Warunek będzie spełniony wówczas gdy wadium w podanej wysokości, będzie do dnia
11.06.2021 roku na koncie Urzędu Gminy BS Człuchów 65932600060030518930000040
z dopiskiem „Wadium na zakup działki nr 1733/29 Rzeczenica”.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie