Sośnica, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Oddział Terenowy w Koszalinie
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości rolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Wierzchowo powiat drawski, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2021 r. nr
KOS.WKUR.SZDP.4240.W.46.2021.ES, w skład której wchodzą:
grunty położone w obrębie Sośnica, dla których jest prowadzona księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X i oznaczone
w ewidencji gruntów jako działka nr: 276/1 okręg podatkowy IV.
Według danych z ewidencji gruntów i budynków ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,2600 ha,
w tym użytki rolne: 0,1300 ha.
W skład nieruchomości wchodzą:
- grunty orne: 0,1300 ha, (w tym kl: RVI-0,1300 ha)
- grunty zadrzewione i zakrzewione na użytk. rol.: 0,1300 ha, (w tym kl: Lzr-RVI-0,1300 ha)
Opis nieruchomości: Nieruchomość położona w miejscowości Sośnica , w gminie Wierzchowo, w odległości ok.
8 km od Wierzchowa. Bezpośrednie sąsiedztwo działki stanowią tereny rolne oraz leśne, zabudowa wsi Sośnica,
tereny leśne,wieża oraz drogi dojazdowe. W dalszej odległości znajduje się zabudowa wsi Sośnica, tereny
inwestycyjne, rolne oraz leśne.Teren regularny o konfiguracji płaskiej. Dojazd drogą asfaltową.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 13 230,00 zł. Cena zawiera koszty przygotowania nieruchomości
do sprzedaży.
(słownie: trzynaście tysięcy dwieście trzydzieści 00/100 złotych)
Minimalne postąpienie: 140,00 zł
(słownie: sto czterdzieści 00/100 złotych)
Wadium wynosi: 2 640,00 zł
(słownie: dwa tysiące sześćset czterdzieści 00/100 złotych)
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 28.05.2021 r. o godzinie 11:00
w siedzibie SZ KOWR w Drawsku Pom., ul. Marynarska 9, 78-500 Drawsko
Pom.
lub
może zostać przeprowadzony przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej z wykorzystaniem aplikacji Zoom
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie