Turowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż pomieszczenia gospodarczego nr 3 o pow. użytkowej 16,35 m2
wraz z udziałem do
335/10000 części wspólnych budynku oraz ułamkowej części prawa własności gruntu działki oznaczonej numerem 8/42 o powierzchni 0,2388
ha zabudowanej budynkiem wielosegmentowym, położonej w miejscowości i obrębie Turowo, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X,
stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działka nr 8/42 oznaczona jest symbolem "MU - tereny zabudowy
mieszkaniowej oraz usług nieuciążliwych ".
Turowo 8/42
Przetarg odbędzie się w dniu 18.06.2021 r. (piątek) o godzinie 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 14.06.2021 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek
Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 14.06.2021 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie