Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Gminy Kamień Pomorski
ogłasza
na dzień 28 września 2018 roku o godzinie 10:00
czwarty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wąskiej nr 1:
1. działka nr 85 o pow. 0,1333 ha obręb nr 2 miasta Kamień Pomorski, gmina Kamień Pomorski, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, użytek Bi
cena wywoławcza 400.000,00 zł netto
wadium 40.000,00 zł
Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z opodatkowania podatkiem od towarów i usług (VAT).
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż ww. nieruchomości, zakończony wynikiem negatywnym, przeprowadzony został w dniu 12 grudnia 2017 r.
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż ww. nieruchomości, zakończony wynikiem negatywnym, przeprowadzony został w dniu 09 kwietnia 2018 r.
Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż ww. nieruchomości, zakończony wynikiem negatywnym, przeprowadzony został w dniu 28 czerwca 2018 r.
Przetarg odbędzie się w dniu 28 września 2018 roku o godzinie 10:00 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim, ul. Stary Rynek 1, 72-400 Kamień Pomorski, w sali konferencyjnej na I piętrze.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w podanej wyżej wysokości w terminie do dnia 21 września 2018 roku w pieniądzu (zł) w kasie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub na konto Gminy Kamień Pomorski w Banku Spółdzielczym w Wolinie nr 67 9393 0000 0012 9600 2000 0010, przy czym za datę wpłacenia wadium uznaje się dzień uznania rachunku, tj. dzień wpływu środków pieniężnych na konto Gminy, ze wskazaniem numeru działki jakiej wpłata dotyczy.
Uczestnicy przetargu winni przedłożyć Komisji Przetargowej przed otwarciem przetargu pisemne oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem faktycznym i prawnym przedmiotu przetargu, ogłoszeniem o przetargu, warunkami przetargu i przyjęciu ich bez zastrzeżeń wraz z podaniem nr konta, na które zostanie zwrócone wadium, w przypadku niewygrania przetargu.
Pełna treść ogłoszenia o przetargu wywieszona jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim, ul. Stary Rynek 1 oraz zamieszczona na stronie internetowej www.kamienpomorski.pl oraz www.bip.kamienpomorski.pl.
Szczegółowe informacje na temat przetargu można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim, ul. Stary Rynek 1, pokój nr 14 pod numerem telefonu 913823967.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie