Żelechlin, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I publiczny nieograni czony przetarg ustny (licytację) na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości rolnej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej z byłego PFZ, wymienionej w wykazie z dnia 20 kwietnia 2021 roku, podanym do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń siedzibie KOWR OT w Bydgoszczy, Urzędzie Gminy w Rojewie, u sołtysa wsi Żelechlin, w siedzibie właściwej miejscowo Izby Rolniczej, w Sekcji Zamiej scowej KOWR w Lubostroniu, a także na portalu KOWR www.kowr.gov.pl
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca grunty położone na terenie województwa ku jawsko-pomorskiego, powiatu inowrocławskiego, gminy Rojewo, w obrębie żelechlin oznaczona w ewidencji gruntów jako działka o nr 6/5 o powierzchni całkowitej 0,3500 ha
Cena sprzedaży wynosi 25 000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych). Minimalne postąpienie 500,00 zł (słownie: pięćset złotych 00/100 złotych). Wadium wynosi 2.500,00 zł (słownie: dwa tysiące pięćset złotych 00/100 złotych).
Powyższa cena wywoławcza zawiera koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
Dla wyżej wymienionej nieruchomości nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzen nego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Ro jewo zatwierdzonym Uchwała Nr XXIII/136/2012 Rady Miejskiej w Rojewie z dnia 13 grudnia 2012 r. w/w działka położona jest w strefie północnej B w jednostce planistycznej B4-jednostka o charak terze rolniczo osadniczym, w której adoptuje się istniejące zagospodarowanie o funkcjach mieszka niowo usługowych oraz zabudowę zagrodowa i zabudowę związaną z produkcją rolną i hodowlą a także wyznacza się tereny zalesień i dopuszcza się realizację nowej zabudowy związanej z realizacją funkcji rolniczej
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie