Wróć do listy

Myszków-Będusz, śląskie

7 165 zł
Działka 1.317 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 7 165 zł
Powierzchnia 1.317 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 075 zł
Numer oferty 114468X268084059
Termin wpłaty wadium 09-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowymw Myszkowie

Mateusz Czapliński na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 10-06-2021 o godz. 13:50 w budynku Sądu Rejonowego w Myszkowie z siedzibą przy Kwiatkowskiego 2, 42-300 Myszków, pokój 9, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika:xx, położonej przy ,Myszków -Będusz, 42-300 Myszków, dla której Sąd Rejonowy w Myszkowie prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość składa się z :

-- Działka gruntu nr ew. 1256 o powierzchni 3 104 m2, położona w strefie peryferyjnej miasta Myszków. Dojazd od strony wschodniej drogą gruntową D – 1404 dojazdową do ulicy Labry i dalej do ulicy Pińczyckiej), usytuowana w terenie oznaczonym symbolem planu: „ZL” – tereny lasów. Kształt wydłużonego prostokąta o wym. ok. 4,0m x 776,0m. Łączna wartość nieruchomości wynosi 9 995,00 zł. Cena wywoławcza 6 663,33 zł. Wadium 999,50 zł.

-- Działka gruntu nr ew. 1334 o powierzchni 3 603 m2, położona w strefie peryferyjnej miasta Myszków, zlokalizowana przy ulicy Żelisławickiej (bezpośredni dojazd i dostęp), usytuowana w terenie oznaczonym symbolem planu: „ZL” – tereny leśne, tereny nieleśne przeznaczone do zalesienia, "1 - R” – tereny upraw polowych i szklarniowych, specjalistyczne gospodarstwa o standardach ekologicznych (funkcja podstawowa), zabudowa zagrodowa (funkcja uzupełniająca). Kształt wydłużonego prostokąta o wym. ok. 4,0m x 901,0m. Łączna wartość nieruchomości wynosi 19 528,00 zł. Cena wywoławcza 13 018,67 zł. Wadium 1 952,80 zł.

-- Działka gruntu nr ew. 1335 o powierzchni 3 125 m2, położona w strefie peryferyjnej miasta Myszków, zlokalizowana przy ulicy Żelisławickiej (bezpośredni dojazd i dostęp), usytuowana w terenie oznaczonym symbolem planu: „ZL” – tereny leśne, tereny nieleśne przeznaczone do zalesienia, „1 - R” – tereny upraw polowych i szklarniowych, specjalistyczne gospodarstwa o standardach ekologicznych (funkcja podstawowa), zabudowa zagrodowa (funkcja uzupełniająca). Kształt wydłużonego prostokąta o wym. ok. 4,0m x 781,0m. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny o podobnym przeznaczeniu. Łączna wartość nieruchomości wynosi 16 938,00 zł. Cena wywoławcza 11 292,00 zł. Wadium 1 693,80 zł.

-- Działka gruntu nr ew. 1255 o powierzchni 3 338 m2, położona w strefie peryferyjnej miasta Myszków. Dojazd od strony wschodniej drogą gruntową D – 1404 dojazdową do ulicy Labry i dalej do ulicy Pińczyckiej), usytuowana w terenie oznaczonym symbolem planu: „ZL” – tereny lasów. Kształt wydłużonego prostokąta o wym. ok. 4,0m x 834,0m.

Suma oszacowania wynosi 10 748,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 7 165,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 074,80 zł. Rękojmia powinna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: 79 1050 1168 1000 0005 0081 4090 ING Bank Śląski Spółka Akcyjna Oddział w Myszkowie ul. Kopernika 4

Historyczne ceny