Józefosław, mazowieckie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie
Dariusz Kłoczko
Kancelaria Komornicza numer VII w Piasecznie
05-500 Piaseczno ul. Gen. L. Okulickiego 7/9 B50
tel. 22 308 13 02 e-mail: [email protected]
GKm 30/19
OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Dariusz Kłoczko na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu
12-05-2021r. o godz. 08:40 wsali nr. 210 w Sądzie Rejonowym w Piasecznie
05-500 PIASECZNO, ul. Kościuszki 14 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości lokalowej należącej do dłużnika:xx
- stanowiący odrębną nieruchomość lokal mieszkalny numer 11 o powierzchni 49,97m2, zlokalizowany w budynku wielorodzinnym, położonym w Józefosławiu 05-509 przy ul. Tenisowej 11, gmina Piaseczno wraz z udziałem w wysokości 4997/443563 w prawie własności gruntu oraz wspólnych części budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
- lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, łazienki z wc.
dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X
Suma oszacowania wynosi 335 700,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 251 775,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 33 570,00zł.Rękojmię należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
BGŻ BNP Paribas S. A. 38 1600 1462 1839 6747 9000 0001 (tytułem: rękojmia w sprawie GKm 30/19)
Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość; w tym w dniu 28.04.2021 r. od godz. 08:30 do godz. 9:00 oraz w w dn. 05.05.2021 r. od godz. 19:00 do godz. 19:30, a także w kancelarii komornika przeglądać odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.
Komornik Sądowy
Dariusz Kłoczko
UWAGA! Wcześniej kancelaria komornicza prowadzona była przez Komornika Sądowego Pawła Jagiełło i w jego zastępstwie przez kuratora - Komornika Sądowego Tomasza Gierała. Numery postępowań egzekucyjnych, numer telefonu do kancelarii, a także numer rachunku bankowego nie uległy zmianie.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie