Wróć do listy

Kolonia Starorawska, łódzkie

1 063 320 zł
Działka 6.0874 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 063 320 zł
Powierzchnia 6.0874 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 60 000 zł
Numer oferty 113429X265650721
Termin wpłaty wadium 05-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Nowy Kawęczyn ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Nowy Kawęczyn.

Nr działki 86/3, 86/4, 86/5 Kolonia Starorawska


Dla ww. nieruchomości obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Nowy Kawęczyn uchwalony dnia 31 sierpnia 2017 r. uchwałą nr XXVIII/147/2017 Rady Gminy w Nowym Kawęczynie, opublikowany w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego dnia 21 września 2017 r. pozycja 4024. Przetarg odbędzie się w dniu 9 lipca 2021 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Nowym Kawęczynie. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto gminy Nowy Kawęczyn - BS Skierniewice O/Nowy Kawęczyn 88 9297 0005 0200 0130 2012 0017 do 5 lipca 2021 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.