Wróć do listy

Stradów, świętokrzyskie

64 568 zł
Działka 1.07 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 64 568 zł
Miasto Stradów
Powierzchnia 1.07 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 609 zł
Numer oferty 112587X263678757
Termin wpłaty wadium 22-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku Zdroju Leszek Woźniak Kancelaria Komornicza nr IV w Kazimierzy Wielkiej na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23-06-2021 o godz. 12:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Busku Zdroju Zamiejscowy Wydział z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej, ul. Kościuszki 3 ,28-500 Kazimierza Wielka, odbędzie się pierwsza licytacja:

nieruchomości należącej do dłużnika: xx, położonej pod adresem: Stradów , 28-506 Czarnocin, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa rolna, niezabudowana, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 625 o pow. 1,0700 ha, położona w miejscowości Stradów, gmina Czarnocin, powiat kazimierski, jednostka ewidencyjna 260302_2 Czarnocin, obręb : 0019 Stradów, dla której Sąd Rejonowy w Busku Zdroju VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Kazimierzy Wielkiej prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. (Za sumę oszacowania przyjęto kwotę z uwzględnieniem obciążenia wynikającego z działu III księgi wieczystej o treści : ograniczone prawo rzeczowe związane z inną nieruchomością - nieodpłatnie na rzecz każdoczesnego właściciela działki położonej w Stradowie oznaczonej nr 263/1 - służebność gruntowa przejazdu i przechodu pasem gruntu o szerokości 4 (cztery) metry na działkach położonych w Stradowie oznaczonych nr 263/2, 625 bezpośrednio przy wschodniej granicy tych działek do drogi publicznej zgodnie z § 7 aktu notarialnego rep. 3466/2004)
Suma oszacowania wynosi 86 090,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 64 567,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8 609,00 zł.

Nieruchomości powyższe można oglądać na dwa tygodnie przed licytacją, natomiast operat szacunkowy nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii Komornika.

Historyczne ceny