Wróć do listy

Tuławki, warmińsko-mazurskie

99 000 zł
736 zł/m2
Mieszkanie 134,60 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 99 000 zł
Miasto Tuławki
Powierzchnia 134,60 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Tuławki 43d
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 950 zł
Numer oferty 11159X26134381
Termin wpłaty wadium 17-09-2018 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY DYWITY
OGŁASZA
przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowychzabudowanych stanowiących własność Gminy Dywity, położonych w obrębach

Tuławki 43 d - działka nr 80/8 o pow. 343 m² - cena wywoławcza 99000,00 zł
Nieruchomość zabudowana częścią budynku byłej szkoły o powierzchni użytkowej 134,60m² + powierzchnia przynależna (strych) 3,00 m², przeznaczona do adaptacji na cele mieszkaniowe, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość położona jest na terenie istniejącej zabudowy mieszkaniowej wsi. Posiada możliwość przyłączenia do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej.
Przetarg odbędzie się 21 września 2018r. o godz. 1200
w Urzędzie Gminy w Dywitach ul. Olsztyńska 32 budynek „C” sala nr 30.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium wynoszące 5% ceny wywoławczej (na każdą działkę) do dnia 17.09.2018r. oraz przedłożenie przez uczestnika przetargu Komisji Przetargowej przed otwarciem przetargu:
- dowodu tożsamości i stosownych pełnomocnictw – w przypadku osób fizycznych.
W przypadku osób fizycznych zamierzających nabyć nieruchomość w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą – dowodu tożsamości i wyciągu z Centralnej Ewidencji i Informacji
o Działalności Gospodarczej, właściwych pełnomocnictw;
- aktualnego wypisu z rejestru, właściwych pełnomocnictw, dowodów tożsamości osób reprezentujących podmiot - w przypadku osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, a podlegających rejestracji(aktualność wypisu z rejestru winna być potwierdzona w sądzie w okresie 3 m-cy przed terminem przetargu).