Spore, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 158/1 o powierzchni
0,3958 ha, położonej w obrębie Spore, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działka nr 158/1 oznaczona jest symbolami: „ZL - lasy " oraz „KL-2 -
drogi publiczne klasy drogi lokalnej o szer. 14 m dla odcinków nowoprojektowanych lub modernizowanych”. Działka leży w obszarze
Chronionego Krajobrazu "Jeziora Szczecineckie".
Dział III księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X zawiera wpisy nie dotyczące przedmiotowej nieruchomości, natomiast dział IV nie zawiera
żadnych wpisów i zobowiązań.
Zbycie nieruchomości będącej przedmiotem umowy sprzedaży nastąpi zgodnie z wypisem z rejestru gruntów oraz wyrysem z mapy
ewidencyjnej. Nabywca wznawia granice nieruchomości na własny koszt. Kupujący oświadczy w umowie sprzedaży, że znany jest mu stan
faktyczny oferowanej do sprzedaży nieruchomości, jej obszar, przebieg granic i rodzaj użytków.
Przetarg odbędzie się w dniu 2.06.2021 r. (środa) o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 28.05.2021 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek
Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 28.05.2021 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie