Wróć do listy

Tarnowskie Góry, śląskie

1 016 250 zł
484 zł/m2
Obiekt 2 098,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 016 250 zł
Powierzchnia 2 098,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Łokietka
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 135 500 zł
Numer oferty 110740X259353083
Termin wpłaty wadium 07-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Podaje się do publicznej wiadomości, że dnia 8 czerwca 2021 roku o godzinie: 12:00 w siedzibie organu egzekucyjnego to jest TARNOWSKIE GÓRY UL. OPOLSKA 23, sala 39 (URZĄD SKARBOWY W TARNOWSKICH GÓRACH) odbędzie się pierwsza licytacja publiczna nieruchomości dla której w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach prowadzone są księgi wieczyste pod numerami XXXX/XXXXXXXX/X oraz XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość dla której w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach prowadzona jest księga wieczysta pod numerem XXXX/XXXXXXXX/X stanowiąca prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z budynkami stanowiącymi odrębną nieruchomość, położona jest w województwie śląskim, powiecie tarnogórskim gminie Kalety przy ulicy Łokietka na działce gruntu nr ewidencyjny 422/64 obręb 0001 Kalety, powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 2 098 m2.

Nieruchomość dla której w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach prowadzona jest księga wieczysta pod numerem XXXX/XXXXXXXX/X stanowiąca prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z budynkami stanowiącymi odrębną nieruchomość, położona jest w województwie śląskim, powiecie tarnogórskim, gminie Kalety przy ulicy Łokietka na działce gruntu nr ewidencyjny 421/64 obręb 0001 Kalety, powierzchnia nieruchomości gruntowej wynosi 5493 m2.

Obydwie nieruchomości stanowią gospodarczą całość dlatego sprzedawane będą razem w jednej licytacji jako jedna całość.

Aktualna wartość połączonych nieruchomości sprzedawanych jako jedna całość według jej stanu z dnia wyceny tj. z lipca 2019 roku wynosi 1 355 000 zł (słownie: jeden milion trzysta pięćdziesiąt pięć tysięcy złotych)

Cena wywołania w pierwszej licytacji wynosi trzy czwarte wartości oszacowania tj. 1 016 250,00 złotych (słownie: jeden milion szesnaście tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych)

Przedmiotowa nieruchomość stanowi własność zobowiązanego xx

Przystępujący do licytacji obowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości jednej dziesiątej części oszacowanej wartości nieruchomości tj. 135 500 złotych (słownie: sto trzydzieści pięć tysięcy pięćset złotych). Wadium składa się w gotówce lub w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na organ egzekucyjny, którym jest Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tarnowskich Górach, w siedzibie organu egzekucyjnego to jest TARNOWSKIE GÓRY UL. OPOLSKA 23 (Urząd Skarbowy w Tarnowskich Górach dział egzekucji). Wadium można składać do dnia licytacji. Organ egzekucyjny zakończy przyjmowanie wadium na godzinę przed wyznaczoną godziną licytacji.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.