Wróć do listy

Poznań, Stare Miasto

254 400 zł
2 924 zł/m2
Mieszkanie 87,00 m2 3 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-77%
Zakończona
-77%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 254 400 zł
Miasto Poznań
Powierzchnia 87,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Łąkowa 18
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 38 160 zł
Numer oferty 11061X25904865
Termin wpłaty wadium 13-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu

Tomasz Zarzycki

Kancelaria Komornicza, Pszenna 7, Poznań, 61-663 Poznań

tel. 616576255 / fax. 616576255

Sygnatura: KM 1668/13

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Tomasz Zarzycki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14-09-2018 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu z siedzibą przy Młyńska 1a, 61-729 Poznań, pokój 148, odbędzie się druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xxx , położonego przy Łąkowa 18/10, 61-879 M. Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 381 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 254 400,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 38 160,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Powszechna Kasa Osczędności Bank Polski S.A. 28 1020 4027 0000 1802 0290 3714.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.