Wróć do listy

Piła, wielkopolskie

40 400 zł
1 796 zł/m2
Mieszkanie 22,50 m2 Kawalerka 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-75%
Zakończona
-75%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 40 400 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 22,50 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Tucholska 20
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 080 zł
Numer oferty 11044X25865051
Termin wpłaty wadium 17-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Piły
ogłasza
pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych



Położenie nieruchomości:


Piła, ul. Tucholska 20/29 lokal mieszkalny nr 29 w budynku przy ul. Tucholskiej 20 w Pile wraz z udziałem w wysokości 225/7379 w nieruchomości wspólnej, opisanej w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X nieruchomość oznaczona geodezyjnie nr działek 214/4 i 214/7 (obręb 27) łączna powierzchnia działek: 0,1417 ha

PRZETARGI ODBĘDĄ SIĘ 21 WRZEŚNIA 2018 R. OD GODZ. 900
W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA PIŁY – PL. STASZICA 10, 64-920 PIŁA – W SALI 229 C, II PIĘTRO
(odrębnie na każdą nieruchomość według kolejności podanej w ogłoszeniu)

Nieruchomości będące przedmiotem przetargów są wolne od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich. Gmina Piła nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte nieruchomości.

Właściciel lokalu ponosi wydatki związane z utrzymaniem lokalu oraz uczestniczy w kosztach zarządu związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej. Gmina Piła udostępni nabywcy lokalu świadectwo charakterystyki energetycznej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 20% ceny wywoławczej tej nieruchomości (kolumna 6 tabeli powyżej) na konto Gminy Piła – PKO BP S.A. Nr 02 1020 4027 0000 1702 1119 3366 najpóźniej do 17 września 2018 r. W tytule wpłaty wadium należy podać położenie nieruchomości lokalowej, której wpłata wadium dotyczy oraz imię/imiona (w przypadku małżeństw) i nazwisko albo nazwę lub firmę osoby zamierzającej nabyć daną nieruchomość lokalową. Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Piła.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.