Wróć do listy

Gwda Wielka, zachodniopomorskie

90 000 zł
Działka 0.2947 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 90 000 zł
Miasto Gwda Wielka
Powierzchnia 0.2947 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 000 zł
Numer oferty 109026X255338895
Termin wpłaty wadium 21-05-2021 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SZCZECINEK
ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 730/8 o powierzchni 0,2947 ha, położonej w obrębie Gwda Wielka wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącą własność Gminy Szczecinek.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 730/8 oznaczone są symbolem MNU-1
"tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej usług nieuciążliwych o maksymalnym w.i.z. 0,5 na działkach nie mniejszych niż 1500 m2 ".
Działka leży w strefie B ochrony konserwatorskiej i w granicach strefy chronionego krajobrazu "Jeziora Szczecineckie".

Przetarg odbędzie się w dniu 26.05.2021 r. (środa) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 21.05.2021 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010 lub w punkcie bankowym znajdującym się w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek. Za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy Szczecinek, nie później niż do dnia 21.05.2021 r

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.