Wróć do listy

Lipki Wielkie, lubuskie

500 000 zł
997 zł/m2
Obiekt 501,47 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 500 000 zł
Miasto Lipki Wielkie
Powierzchnia 501,47 m2
Województwo lubuskie
Ulica Szosowa 60
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 50 000 zł
Numer oferty 109025X255336553
Termin wpłaty wadium 23-06-2021 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej położonej
w m. Lipki Wielkie

Lipki Wielkie, ul. Szosowa 60, gmina Santok

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana oznaczona nr ewid. gruntów 263 o powierzchni 0,30 ha. Działka
zabudowana jest budynkiem niemieszkalnym 2-kondygnacyjnym z poddaszem, w części podpiwniczonym (budynek byłej szkoły)
oraz budynkiem pomocniczym (gospodarczym, wielofunkcyjnym), a także nieużytkowanym budynkiem WC.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze o nawierzchni utwardzonej – ul. Szosowej, uzbrojenie działki: instalacja wodno– kanalizacyjna, elektryczna

Termin przetargu 30.06.2021r. godz. 10.00
Miejsce przetargu Urząd Gminy Santok ul. Gorzowska 59 sala konferencyjna parter.
Forma przetargu Przetarg ustny nieograniczony
. Cena wywoławcza 500 000,00 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100)
Wysokość wadium 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100)
Forma i miejsce wniesienia wadium Przelewem na konto:
BS Santok 12 8367 0000 0400 0316 2410 0003 w pieniądzu
. Data wniesienia wadium Musi być widoczne na koncie tut. urzędu do 23.06.2021r

Historyczne ceny