Lipki Wielkie, lubuskie
Szczegóły
Opis
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej położonej
w m. Lipki Wielkie
Lipki Wielkie, ul. Szosowa 60, gmina Santok
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana oznaczona nr ewid. gruntów 263 o powierzchni 0,30 ha. Działka
zabudowana jest budynkiem niemieszkalnym 2-kondygnacyjnym z poddaszem, w części podpiwniczonym (budynek byłej szkoły)
oraz budynkiem pomocniczym (gospodarczym, wielofunkcyjnym), a także nieużytkowanym budynkiem WC.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze o nawierzchni utwardzonej – ul. Szosowej, uzbrojenie działki: instalacja wodno– kanalizacyjna, elektryczna
Termin przetargu 30.06.2021r. godz. 10.00
Miejsce przetargu Urząd Gminy Santok ul. Gorzowska 59 sala konferencyjna parter.
Forma przetargu Przetarg ustny nieograniczony
. Cena wywoławcza 500 000,00 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100)
Wysokość wadium 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100)
Forma i miejsce wniesienia wadium Przelewem na konto:
BS Santok 12 8367 0000 0400 0316 2410 0003 w pieniądzu
. Data wniesienia wadium Musi być widoczne na koncie tut. urzędu do 23.06.2021r
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie