Wróć do listy

Kuźnica Ligocka, opolskie

9 600 zł
9 600 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 9 600 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo opolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 280 zł
Numer oferty 108971X255210085
Termin wpłaty wadium 21-04-2021 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nysie na podstawie art. 110 w § 1, § 3, § 5 § 7 ustawy
z dnia 17 czerwca 1966r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2020r.
poz. 1427 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości:
dnia 22 kwietnia 2021r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Nysie przy ul.
Krzywoustego 23, w pokoju nr 409 III p. odbędzie się I licytacja nieruchomości należącej
do Zobowiązanego xxpołożonej w miejscowości Kuźnica Ligocka
76 stanowiącej nieruchomość gruntową Nr 328 o powierzchni 0,0900ha, zabudowaną
ruinami budynku mieszkalnego przeznaczonego do rozbiórki, dla której Sąd Rejonowy w
Nysie prowadzi księgę wieczystą Nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Wartość szacunkowa brutto wynosi: 12.800,00 zł, (słownie: dwanaście tysięcy osiemset
złotych 00/100)
Cena wywołania jest równa 75% sumy oszacowania i wynosi 9600 zł (słownie: dziewięć
tysięcy sześćset zł 00/100).

Wadium (1/10 części oszacowanej wartości nieruchomości) w wysokości 1280 zł (tysiąc
dwieście osiemdziesiąt zł 00/100) przystępujący do licytacji powinien złożyć w gotówce
albo w postaci czeku potwierdzonego wystawionego na organ egzekucyjny. Zapłaty
wadium lub potwierdzenie zapłaty wadium należy dokonać najpóźniej w dniu licytacji,
osobie prowadzącej licytację w godzinach od 8.00 do 9.00 (pok. 409 III piętro).

Historyczne ceny