Wróć do listy

Gostyń, śląskie

1 039 032 zł
153 zł/m2
Obiekt 6 804,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 039 032 zł
Miasto Gostyń
Powierzchnia 6 804,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Tyska
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 138 538 zł
Numer oferty 108924X255100011
Termin wpłaty wadium 13-06-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Dariusz Markocki Kancelaria Komornicza nr II w Mikołowie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu:14.06.2021r. o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym w Mikołowie przy ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 4 sala nr 43
odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A N I E R U C H O M O Ś C I




położonej w miejscowości Gostyń przy ul. Tyskiej obok posesji nr 56Astanowiącej własność dłużnika i posiadającą założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Mikołowie nr XXXX/XXXXXXXX/X.


Nieruchomość stanowi działka gruntowa zabudowana budynkiem hali produkcyjno-biurowej o powierzchni o łącznej powierzchni 6.804 m2.


Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 1 385 376,00 zł

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 sumy oszacowania tj. kwotę: 1 039 032,00 zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. kwotę:

138 537,60 zł.

Rękojmia winna być wpłacona gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy kancelarii komornika nr:

29 1050 1634 1000 0022 0192 6314 ING Bank Śląski SA przy czym kwota rękojmii winna znajdować się w kasie kancelarii komornika lub na rachunku bankowym komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg

Nieruchomość można oglądać na dwa tygodnie przed licytacją.

W terminie dwóch tygodni przed licytacją akta niniejszej sprawy wraz z operatem szacunkowym przedmiotowej nieruchomości będą udostępnione do wglądu w Wydziale I Cywilnym Sądu Rejonowego w Mikołowie w sprawie o sygn. I Co 178/16/KK.


Obwieszczenie o licytacji nieruchomości zostało opublikowane również na stronie internetowej Krajowej Rady Komorniczej www.licytacje.komornik.pl


Komornik zastrzega sobie możliwość odwołania licytacji bez podania przyczyn.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.