Wróć do listy

Pruszcz, kujawsko-pomorskie

58 000 zł
1 196 zł/m2
Mieszkanie 48,50 m2 3 pokoje Przetarg Oferta zakończona
-72%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 58 000 zł
Miasto Pruszcz
Powierzchnia 48,50 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Dworcowa 123
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 800 zł
Numer oferty 108836X254893915
Termin wpłaty wadium 21-05-2021 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1002/KNO/257/2021.
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku.

Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 11.00 w dniu 28.05.2021r., pok. nr 226, w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ul. Dyrekcyjna 2-4.
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 14.00 dnia 25.05.2021r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Gdańsku, ul. Dyrekcyjna 2-4, 80-852 Gdańsk.

Przedmiot przetargu:
nieruchomości położonej w Pruszczu przy ul. Dworcowej 12, gm. Gostycyn, woj. kujawsko - pomorskie, na którą
składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 3 o pow. użytkowej 48,50m 2 wraz z pomieszczeniami
przynależnymi tj. piwnicą o pow. 6,4m², w budynku mieszkalnym oraz pomieszczeniem gospodarczym o pow.
9,6m² i pom. WC o pow. 0,9m2 w budynku gospodarczym oraz udział wynoszący 6540/27340 w częściach