Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej, stanowiącej działkę nr 478 o pow. 1.6468 ha, o użytku RIVa-0.7461 ha i Bp-0.9007 ha, obręb 0010 miasta Bolesławiec – z przeznaczeniem pod zabudowę usług wielkopowierzchniowych.
Cena wywoławcza (brutto) do I przetargu wynosi – 5.990.000 zł
Wadium w gotówce wynosi - 1.100.000 zł
W cenę gruntu wliczony jest należny podatek od towarów i usług według obowiązującej stawki podatku VAT. Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej.
Przetarg
odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 roku o godz. 11.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 113 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, I piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 21 czerwca 2021r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 21 czerwca 2021r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 21 czerwca 2021r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Nieruchomość położona jest w śródmiejskiej strefie miasta Bolesławiec przy utwardzonej drodze o nawierzchni asfaltowej. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się market Biedronka i Stokrotka. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się osiedle budynków wielorodzinnych. Teren działek o kształcie nieregularnym z bardzo dogodnym dostępem komunikacyjnym. Część działki o pow. 0.9007 ha, o użytku Bp stanowiąca 54,7% powierzchni całej działki, jest terenem pokolejowym.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec, uchwalonym przez Radę Miasta w Bolesławcu, uchwałą nr XLVIII/388/2014 z dnia 26 lutego 2014 roku – działki przeznaczone są pod tereny usług wielkopowierzchniowych – symbol z planu C-UC1.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie