Starachowice, świętokrzyskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tekst jedn.:
Dz. U. z 2020 r. poz. 1427 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że
w dniu 16.07.2021 r. o godzinie 12.00
w budynku Urzędu Skarbowego w Starachowicach, mającym siedzibę w Starachowicach przy
ul. Składowej 33, w sali konferencyjnej - nr 112, odbędzie się:
PIERWSZA LICYTACJA
nieruchomości położonej w Starachowicach przy ul. Pustowójtówny, dla której Sąd Rejonowy
w Starachowicach Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
Oszacowana wartość licytowanej nieruchomości wynosi: 396.200,00 zł
(słownie: trzysta dziewięćdziesiąt sześć tysięcy dwieście złotych 00/100)
zaś cena wywoławcza wynosi 75% oszacowanej wartości: 297.150,00 zł
(słownie: dwieście dziewięćdziesiąt siedem tysięcy sto pięćdziesiąt złotych 00/100).
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć wadium w wysokości 1/10 części
oszacowanej nieruchomości, tj. kwotę 39.620,00 zł przed wyznaczonym terminem licytacji
w gotówce w Urzędzie Skarbowym w Starachowicach, na rachunek bankowy tut. urzędu
skarbowego o nr 45 1010 1238 0813 7313 9120 0000 lub w postaci czeku potwierdzonego
wystawionego na tut. organ egzekucyjny.
Zobowiązany nie jest podatnikiem podatku VAT.
Zakup podlega opodatkowaniu podatkiem od czynności cywilno-prawnych w stawce 2%.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie