Wróć do listy

Gniezno, wielkopolskie

126 599 zł
2 623 zł/m2
Mieszkanie 48,26 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-60%
Zakończona
-60%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 126 599 zł
Miasto Gniezno
Powierzchnia 48,26 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Osiedle Władysława Łokietka 20a
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 10834X25373231
Termin wpłaty wadium 05-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowejuprzejmie zawiadamia,
że zostało zdane do Spółdzielni mieszkanie położone w Gnieźnie na os. Władysława Łokietka 20a/3 na parterze o powierzchni użytkowej 48,26m2 /2 pokoje/ i zgodnie z art. 11 ust. 2 znowelizowanej ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych Zarząd ogłasza aukcję na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności tego lokalu.

Cena wywoławcza 126.599,00zł.

Licytacja o prawo do ustanowienia i przeniesienia odrębnej własności lokalu odbędzie się 06.09.2018r. o godz. 1100 w siedzibie Spółdzielni ul. Budowlanych 2 I piętro.

Warunkiem brania udziału w aukcji jest:

wpłacenie wadium w wysokości 10.000,00zł tak, by do dnia 05.09.2018r. wpłacone środki finansowe znalazły się na koncie PKO BP SA I O/Gniezno 29 1020 4115 0000 9602 0001 7301 – postąpienie przy licytacji o 1.000,00zł.
wadium wpłacone przez uczestnika, który wygra aukcję zaliczone zostanie na poczet ceny za ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności mieszkania