Wróć do listy

Osowiec, opolskie

63 000 zł
1 649 zł/m2
Mieszkanie 38,20 m2 Kawalerka 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-81%
Zakończona
-81%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 63 000 zł
Miasto Osowiec
Powierzchnia 38,20 m2
Województwo opolskie
Ulica Leśna 10
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 300 zł
Numer oferty 107832X252542547
Termin wpłaty wadium 28-04-2021 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Krakowskiej 18 w Strzelcach Opolskich ogłasza, że w dniu 29.04.2021 r. o godz. 1000 w siedzibie Spółdzielni, odbędzie się przetarg ustny na sprzedaż na odrębną własność lokali i przeniesienie ich własności wraz z udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku:

– Osowiec, ul. Leśna 10/5 – pow. użytk. 38,20 m2 (1 pok. + k.), I p. – cena wywoławcza – 63.000,00 zł.




Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, na konto 24 1020 3714 0000 4202 0007 8170 najpóźniej do dnia 28.04.2021 r. oraz złożenie oświadczenia o zapoznaniu się ze stanem technicznym lokalu, warunkami i zasadami przetargu oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wzór oświadczenia dostępny jest na stronie Spółdzielni www.smstrzelce.pl

Wadium przepada na rzecz Spółdzielni w razie uchylenia się osoby wygrywającej przetarg od zawarcia umowy, natomiast osobom, które przetargu nie wygrały wadium zwracane jest niezwłocznie po wskazaniu numeru rachunku bankowego.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.