Wróć do listy

Warszawa, Bielany

618 900 zł
4 521 zł/m2
Mieszkanie 136,90 m2 4 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-72%
Zakończona
-72%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 618 900 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 136,90 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Wójcickiego 7F
Liczba pokoi 4
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 82 520 zł
Numer oferty 107X250597
Termin wpłaty wadium 20-03-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Żoliborza
Michał Patynowski
Kancelaria Komornicza w Warszawie
01-865 Warszawa, ul. Broniewskiego 59A
e-mail: [email protected]
FAX : 022 869 47 92
Sygnatura: Km 2291/14

OBWIESZCZENIE
O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
 

   

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza Michał Patynowski prowadzący Kancelarię w Warszawie przy ul.Broniewskiego 59a ogłasza, że w dniu 20-03-2018r. o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza mającego siedzibę przy ul. Kocjana Antoniego 3 w sali nr 1144 odbędzie się pierwsza licytacja lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość, wraz z udziałem w wysokości 1714/11092 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, położonego: 01-938 Warszawa, ul.Wóycickiego Kazimierza 7F/4, dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę  wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Lokal mieszkalny w budynku dwukondygnacyjnym (2 nadziemne) z poddaszem mieszkalnym, podpiwniczonym (1 kondygnacja podziemna). Lokal usytuowany jest na 1 pietrze i poddaszu - lokal dwupoziomowy (kondygnacje 2 i 3). Mieszkanie typu M5. Wg. księgi wieczystej składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, 2 łazienek, garderoby i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej: 136,90 m2. Na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, klatka schodowa, łazienka, wc. Na poddaszu znajdują się: 3 pokoje, przedpokój, łazienka, wc. Pomieszczenie przynależne - piwnica nr 4 o powierzchni: 4,80 m2 i garaż nr 4 o powierzchni: 29,70m2. Budynek użytkowany od 2003r. Ekspozycja okien: południowy zachód i północny wschód.  Grunt pod budynkiem jest przedmiotem własności. Grunt stanowi działka ewid. nr 147/16 w obrębie 7-10-01.

Suma oszacowania lokalu wynosi: 825.200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi: 618.900,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest: 82.520,00 zł.

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto  komornika:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 15 w Warszawie
48 1020 1156 0000 7202 0048 2117

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. Licytant przystępujący do przetargu w celu nabycia nieruchomości do majątku wspólnego powinien przedłożyć notarialnie poświadczoną zgodę małżonka na udział w licytacji (art. 977 kpc) wraz z odpisem aktu małżeństwa.

W dniu 15-03-2018 r. o godz.: 18:00-19:00 wolno oglądać przedmiotowy lokal. Ponadto w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza przy ul. Kocjana Antoniego 3 wolno oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego znajdujące się w aktach sądowych I Co 94/15. Odpis operatu szacunkowego wolno oglądać także w kancelarii komornika w poniedziałki 15-18:00 oraz w czwartki 9-12:00.

http://www.komornik-warszawa.com.pl

Komornik Sądowy

Michał Patynowski

Historyczne ceny