Wróć do listy

Godziszka, śląskie

123 000 zł
1 025 zł/m2
Mieszkanie 120,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 123 000 zł
Miasto Godziszka
Powierzchnia 120,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Liliowa 64
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 12 300 zł
Numer oferty 10637X24911857
Termin wpłaty wadium 18-09-2018 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości Katarzyny Ogrodzkiej i Ryszarda Ogrodzkiego ogłasza przetarg obejmujący:

1. nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w Godziszce Gmina Buczkowice przy ul. Liliowej 64 objętą KW XXXX/XXXXXXXX/X działki nr 497/6 i 497/10. Minimalna cena sprzedaży wynosi 123.000,00zł. (netto) co stanowi około 75% oszacowania wynikającego
z operatu szacunkowego sporządzonego przez biegłego sądowego w zakresie wyceny nieruchomości.
Oferty nabycia wyżej wymienionej nieruchomości należy składać w zapieczętowanej kopercie
z adnotacją: Oferta przetargowa „Katarzyna i Ryszard Ogrodzcy w upadłości " z podaniem sygn.akt VI GU 325/17 of na adres Sądu Rejonowego w Bielsku Białej VI Wydział Gospodarczy,
ul. Bogusławskiego 24 do dnia 18 września 2018r.

Składający ofertę nabycia winien uiścić na rachunek masy upadłości - nr konta bankowego
94 1050 1070 1000 0091 2749 5399 wadium w wysokości 12.300,00zł. Wadium powinno
znaleźć się na koncie sprzedającego najpóźniej w dniu 18 września 2018r.
Oferta powinna zawierać:
· dane oferenta, imię , nazwisko lub nazwę firmy oraz adres,
· dowód wpłaty wadium oraz numer konta, na które należy przelać wadium w przypadku
nie przyjęcia oferty,
· oferowaną cenę,
· oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem prawnym i technicznym nieruchomości
i nie wnosi do nich zastrzeżeń,
· Otwarcie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym w Sądzie Rejonowym w Bielsku Białej przy ul. Bogusławskiego 24 w dniu 19 września 2018r. o godz. 13.30 sala nr 56.