Wróć do listy

Bedoń Przykościelny, łódzkie

318 750 zł
2 951 zł/m2
Dom 108,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 318 750 zł
Powierzchnia 108,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Wąska 16
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 42 500 zł
Numer oferty 105201X246380745
Termin wpłaty wadium 30-05-2021 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium

Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Bedoniu Przykościelnym przy ulicy Wąskiej 16 dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LD1M/302234/0 – za cenę nie mniejszą niż 318750 złotych.

Na podstawie art. 49111a.1 prawa upadłościowego, po dokonanych w trybie art. 49111a.2 pu pismem z 28 grudnia 2020 r. zawiadomieniach wierzycieli oraz Sądu, wobec braku otrzymania postanowienia Sądu wstrzymującego lub zakazującego wybranego przez syndyka sposobu likwidacji oraz minimalnej ceny sprzedaży – Piotr Bezat syndyk masy upadłości xxx(postępowanie prowadzone przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi pod sygnaturą XIV GUp 272/20) – oferuje do sprzedaży prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Bedoniu Przykościelnym przy ulicy Wąskiej 16 dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LD1M/302234/0, stanowiące przedmiot operatu szacunkowego sporządzonego 21 września 2020 r. przez rzeczoznawcę majątkowego Bogusława Wieczorka – za cenę nie mniejszą niż 318 750 złotych.

Historyczne ceny