Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
na dzień 26 kwietnia 2021 roku o godzinie 1000
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej przy ul. Witolda Lutosławskiego w Kamieniu Pomorskim, gmina Kamień Pomorski:
działka nr 767/3 o pow. 0,1200 ha obręb ewidencyjny nr 1 miasta Kamień Pomorski, gmina Kamień Pomorski, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, użytek „Bp”
cena wywoławcza 76.000,00 zł netto
wadium 7.600,00 zł
Do ceny sprzedaży ustalonej w wyniku przetargu doliczony zostanie podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości obowiązującej w dniu sprzedaży nieruchomości. W dniu ogłoszenia przetargu obowiązuje podatek od towarów i usług (VAT) w wysokości 23%.
INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Działka częściowo zadrzewiona i zakrzewiona. Działka znajduje się w strefie „C” ochrony uzdrowiskowej. Działka położona na obszarze Natura 2000: Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków PLB 320011 „Zalew Kamieński i Dziwna”. W przyległej działce drogowej nr 767/28, zgodnie z zapisami mapy zasadniczej znajduje się infrastruktura techniczna – sieć wodociągowa i sieć kanalizacji sanitarnej. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej stanowiącej ul. W. Lutosławskiego (dz. nr 767/28 obręb ewidencyjny nr 1 miasta Kamień Pomorski) zaliczonej do kategorii dróg gminnych.
Teren przedmiotowej działki nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Kamień Pomorski.
WARUNKI PRZETARGU:
Przetarg odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2021 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Pomorskim, ul. Stary Rynek 1, 72-400 Kamień Pomorski, w sali konferencyjnej na I piętrze.
W przetargu mogą brać udział osoby, które wniosą wadium w podanej wyżej wysokości w terminie do dnia 21 kwietnia 2021 roku w pieniądzu (zł) w kasie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim lub na konto Gminy Kamień Pomorski w Banku Spółdzielczym w Wolinie nr 67 9393 0000 0012 9600 2000 0010, przy czym za datę wpłacenia wadium uznaje się dzień uznania rachunku, tj. dzień wpływu środków pieniężnych na konto Gminy, ze wskazaniem numeru działki jakiej wpłata dotyczy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie