Wróć do listy

Warszawa, Praga-Północ

438 149 zł
7 590 zł/m2
Mieszkanie 57,73 m2 2 pokoje 6 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-57%
Zakończona
-57%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 438 149 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 57,73 m2
Województwo mazowieckie
Ulica S. Okrzei 24
Liczba pokoi 2
Piętro 6
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 58 420 zł
Numer oferty 104359X244408781
Termin wpłaty wadium 28-04-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ

Paweł Rowicki

Kancelaria Komornicza, ul. Józefa Szanajcy 14/64, Warszawa, 03-481 Warszawa

tel. 662000015, 224658211 / fax. 224658211

Sygnatura: Km 411/18

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ Paweł Rowicki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29-04-2021 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ z siedzibą przy ul. Terespolska 15a, 03-813 Warszawa, pokój 33, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xx , położonego przy Okrzei 24/49, 03-710 Warszawa , dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział KW prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotowy lokal składa się z trzech izb. Położony jest na VII kondygnacji w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu wynosi 57,73 m(2). Do lokalu przynależy powierzchnia przynależna - schowek o powierzchni 5,99 m(2). Z własnością lokalu związany jest udział 6372/523132 części w nieruchomości wspólnej.

Suma oszacowania wynosi 584 199,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 438 149,25 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 58 419,90 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Santander Bank 44 1910 1048 2214 2672 6098 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 17:00 do godz. 20:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.