Wróć do listy

Turowice, świętokrzyskie

29 832 zł
Działka 2.709 ha 4 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 29 832 zł
Miasto Turowice
Powierzchnia 2.709 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 978 zł
Numer oferty 103769X243027001
Termin wpłaty wadium 19-04-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Jolanta Kołaczkiewicz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20-04-2021 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Końskich z siedzibą przy Iwo Odrowąża 5, 26-200 Końskie , odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: zzk, położonej przy ,Turowice, 26-260 Fałków , dla której SĄD REJONOWY KOŃSKIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
- działka nr 1289/2 o pow. 0,5500 ha oszacowana na kwotę : 13.657,00 zł cena wywołania : 10.242,75 zł rękojmia : 1.365,70 zł - działka nr 1450/2 o pow. 0,6300 ha, oszacowana na kwotę : 10.521,00 zł cena wywołania : 7.890,75 zł rękojmia : 1.052,10 zł - działka nr 2014 o pow. 0,7090 ha, oszacowana na kwotę : 7.870,00 zł cena wywołania : 5.902,50 zł rękojmia : 787, 00 zł - działka nr 2026 o pow. 0,8310 ha, oszacowana na kwotę : 7.728,00 zł cena wywołania : 5.796,00 zł rękojmia : 772,80 zł

Suma oszacowania wynosi 39 776,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 29 832,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Historyczne ceny