Bolesławiec, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż działki niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu przy ul. Kościuszki, oznaczonej jako działka nr 39 o pow. 3.4182 ha, obręb 0001, o użytku RV – 1.8127 ha, RIVb – 0.8295 ha, LsIV – 0.3404 ha, W – 0.0241 ha i Bp – 0.4115 ha – z przeznaczeniem pod zabudowę obiektów produkcyjnych, składów, magazynów oraz zabudowę usługową.
Cena wywoławcza (brutto) do I przetargu wynosi – 1.800.000 zł
Wadium w gotówce wynosi - 360.000 zł
W cenę gruntu wliczony jest należny podatek od towarów i usług według obowiązującej stawki podatku VAT. Cena osiągnięta w przetargu, płatna będzie w całości przed zawarciem umowy notarialnej.
Przetarg
odbędzie się w dniu 27 maja 2021 roku o godz. 12.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec, w sali 113 Pl. Piłsudskiego nr 1
(wieżowiec, I piętro).
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 24 maja 2021r. Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w dniu 24 maja 2021r. środki pieniężne znajdowały się na rachunku organizatora przetargu. Osoby, których wadium wpłynie na rachunek Urzędu po dniu 24 maja 2021r. nie zostaną dopuszczone do udziału w przetargu.
Nieruchomość położona jest w peryferyjnej strefie miasta Bolesławiec przy drodze wojewódzkiej nr 297. Dostępność komunikacyjna dobra, drogą asfaltową. W najbliższym sąsiedztwie od strony północnej znajduje się market budowlany „Mrówka”. Od strony południowej tereny niezagospodarowane oraz grunty leśne i ogrody działkowe. Po przeciwnej stronie drogi zlokalizowany jest zakład produkcyjny elementów betonowych IBF. Na działce występuje zadrzewienie i zakrzewienie. Wycinkę drzew można prowadzić w oparciu o przepisy obecnie obowiązującej ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2020r. poz. 55 ze zm.).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie