Makowisko, podkarpackie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA II - nieograniczony przetarg ustny w dniu 20.04.2021 r. w Urzędzie Gminy Jarosław,
ul. Piekarska 5, pok. Nr 19, II piętro na sprzedaż:
- o godz. 915 na sprzedaż - sprzedaż nieruchomości budowlanej (zabudowanej budynkiem
murowanym) położonej w Makowisku – działka nr 360/72 o pow. 0,03 ha – uwidocznionej w KW
XXXX/XXXXXXXX/X – wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego „Obszar
Wschód” położona w konturze o symbolu 1.MW.2 - tereny zabudowy wielorodzinnej, z
podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.
Cena wywoławcza nieruchomości oznaczonej jako działka nr 360/72 o pow. 0,03 ha wynosi
41400,00 zł brutto – wadium wynosi 4500,00 zł.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie w pieniądzu wadium do dnia 14.04.2021 r.
Wadium może być wniesione gotówką w kasie Urzędu Gminy Jarosław lub na rachunek bankowy Gminy
Jarosław w Banku BNP Paribas S.A. Oddział Jarosław Nr 03 2030 0045 1110 0000 0094 6480 - podając
miejscowość i nr działki na którą jest wpłacane wadium (decyduje data wpływu wadium na konto Gminy
Jarosław).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie