Hipolitów, mazowieckie
Szczegóły
Opis
ul. Kościuszki 1, 96-315 Wiskitki, woj. mazowieckie, pow. żyrardowski
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Wiskitki
0011
Hipolitów
nr działki
191
Przetarg na sprzedaż ww. nieruchomości odbędzie się w dniu 27.04.2021 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Wiskitki ul. Kościuszki 1, pok. 20.
Nieruchomość można oglądać w dniu 13.04.2021 r. o godz. 12:00 po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedającym.
Wadium w podanej wysokości należy wpłacić na konto Gminy Wiskitki:
BS Wiskitki nr konta: 56 9304 0002 0000 0648 2000 0040 najpóźniej do 22.04.2021 r. wpisując w tytule „(wpisać dane oferenta), dot. przetargu na sprzedaż dz. 191, obręb Hipolitów”.
Wpłata wadium winna być dokonana z takim wyprzedzeniem, aby wpłynęła na konto Urzędu Miasta i Gminy w określonym wyżej terminie tj. do dnia 22.04.2021 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie