Wróć do listy

Szczecin, Prawobrzeże

25 500 zł
1 308 zł/m2
Mieszkanie 19,50 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-85%
Zakończona
-85%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 25 500 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 19,50 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Motorowa 1
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 400 zł
Numer oferty 102626X240350095
Termin wpłaty wadium 30-03-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Tomasz Stefanowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:

31 marca 2021 roku o godzinie 9.00

w sali nr 136 budynku Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże przy placu Żołnierza Polskiego 16 w Szczecinie, odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

której przedmiotem jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 6 położonego przy ul. Motorowej 1 w miejscowości Szczecin, dla którego Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąb w Szczecinie prowadzi Zbiór Dokumentów.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego przysługuje dłużnikowi: xxx

Ekspozycja mieszkania na jedną stronę świata (na stronę północną). Brak balkonu. W lokalu nie ma łazienki, wc. W pomieszczeni wydzielona jest wnęka sanitarna. Brak gazu w lokalu. Lokal położony jest na parterze w budynku 2 - piętrowym. Lokal mieszkalny posiada powierzchnię użytkową: 19,50 m2 (dane wg aktu notarialnego).

Suma oszacowania wynosi: 34.000,00 zł (słownie: trzydzieści cztery tysiące złotych 00/100).

Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 25.500 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy pięćset złotych 00/100).

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania nieruchomości, tj. 3.400,00 zł (słownie: trzy tysiące czterysta złotych 00/100). Rękojmia może zostać złożona w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na rachunek bankowy komornika:

Santander Bank Polska S.A. 55 1090 1900 0000 0001 1007 4998

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. W przypadku wpłaty rękojmi na rachunek bankowy uznanie na rachunku musi nastąpić w dniu poprzedzającym licytację.

Nieruchomość można będzie oglądać w dniu 24 marca 2021 roku od godziny 11:00 do godziny 11:10. W celu uczestniczenia w oględzinach nieruchomości należy umówić się osobiście lub telefonicznie z komornikiem co najmniej dzień przed planowanymi oględzinami. W przypadku braku osób zainteresowanych oględziny nie odbędą się.

Historyczne ceny