Wróć do listy

Bieganów, lubuskie

56 520 zł
1 949 zł/m2
Mieszkanie 29,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
-13%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 56 520 zł
Miasto Bieganów
Powierzchnia 29,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica 25a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 102441X239916825
Termin wpłaty wadium 25-03-2021 Co to znaczy?

Opis

Syndyk
masy upadłości ogłasza o
sprzedaży z wolnej ręki lokalu mieszalnego nr 9 położonego we wsi
Bieganów, nr adresowy 25A, stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni
użytkowej 29,0 m2, dla której Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim V Wydział Ksiąg
Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem
własności ułamkowej części gruntu i współwłasności części wspólnych budynku,
stanowiącej nieruchomość, dla której prowadzona jest Księga Wieczysta nr
XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę nie niższą niż 56.520,00
zł (słownie: pięćdziesiąt sześć tysięcy pięćset dwadzieścia złotych 00/100) plus ewentualny podatek VAT, na
warunkach określonych w Warunkach sprzedaży z wolnej ręki.

Pisemne oferty należy składać w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia w Monitorze
Sądowym i Gospodarczym (decydująca jest data nadania w placówce operatora
pocztowego). Wyceny biegłego oraz warunki sprzedaży z wolnej ręki dostępne są w
biurze syndyka oraz mailowo: [email protected]

Historyczne ceny