Lubin, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, stanowiącej działki:
- nr 84/14 o powierzchni 974 m²,
położone przy ulicy Geodezyjnej w Lubinie, obręb 24 gminy Międzyzdroje, dla których Sąd
Rejonowy w Świnoujściu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer
XXXX/XXXXXXXX/X.
Przetarg odbędzie się dniu 22 kwietnia 2021r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu
Miejskiego w Międzyzdrojach przy ulicy Książąt Pomorskich 5.
CENY WYWOŁAWCZE dla poszczególnych działek wynoszą odpowiednio:
- cena wywoławcza działki nr 84/14 wynosi 215.643,60 zł brutto (słownie: dwieście piętnaście tysięcy
sześćset czterdzieści trzy złote 60/100 ),
Wpłacenie w terminie do dnia 15.04.2021 r. (włącznie) wadium w wysokości
- 22.000,00 zł - na działkę nr 84/14 (słownie: dwadzieścia dwa tysiące złotych),
Wpłaty wadium należy dokonać przelewem na konto Urzędu Miejskiego ze wskazaniem w tytule
przelewu numeru działki której dotyczy wpłacane wadium. Za datę wniesienia wadium uważa się datę
wpływów środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach prowadzony przez:
PKO BANK POLSKI, nr rachunku: 44 1020 4795 0000 9702 0416 4349.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie