Wróć do listy

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

329 441 zł
2 156 zł/m2
Mieszkanie 152,77 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
-67%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 329 441 zł
Powierzchnia 152,77 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Głogowa 54
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 925 zł
Numer oferty 10117X23694017
Termin wpłaty wadium 27-08-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim Marek Gil (tel. (62) 592 82 96) ogłasza, że dnia
28 sierpnia 2018 r. o godz. 10:30
w budynku Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim mającego siedzibę przy ul. Sądowa 2 w sali nr 6, odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA
nieruchomości stanowiącej: nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. 152,77 m2 położonym na działce nr 137 o pow. 0,0428 ha,
położonej: 63-400 Ostrów Wlkp., Głogowa 54,
dla której Sąd Rejonowy w Ostrowie Wlkp. V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X].
Suma oszacowania wynosi 439 254,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 329 440,50 zł.
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 43 925,40 zł w gotówce najpóźniej 3 dni przed licytacją.
Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Historyczne ceny