Wróć do listy

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

140 775 zł
2 419 zł/m2
Mieszkanie 58,20 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-81%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 140 775 zł
Miasto Kołobrzeg
Powierzchnia 58,20 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Gierczak 16
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 770 zł
Numer oferty 101X236545
Termin wpłaty wadium 21-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 187 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 140 775,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18 770,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PEKAO S.A. 41 1240 6508 1111 0000 5405 9313.

Historyczne ceny