Wróć do listy

Jarzębowo, zachodniopomorskie

76 332 zł
Działka 0.1904 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 76 332 zł
Miasto Jarzębowo
Powierzchnia 0.1904 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 633 zł
Numer oferty 100687X235808957
Termin wpłaty wadium 06-04-2021 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Wolina
ogłasza nieograniczony przetarg ustny, na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości

Obręb Jarzębowo IV przetarg
2. działka nr 476/3 pow. 1904 m² Cena wywoławcza 76.332,00 zł
KW XXXX/XXXXXXXX/X

Nieruchomość nie posiada aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Wolin uchwałą nr V/64/19 Rady Miejskiej w Wolinie z dnia 26.02.2019 r. działka leży w strefie mieszkalno – usługowej.
Położona jest w centrum wsi, przy drodze na Międzywodzie.
Dla działki została wydana decyzja nr 126/2019 z dnia 10 grudnia 2019 roku o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną.
Niezabudowana, przez działkę przebiega linia energetyczna średniego napięcia z odrzutem w kierunku linii 0,4 KW NN dzieląc obszar działki na trzy części ograniczając możliwość jej zabudowy, która możliwa byłaby w przypadku likwidacji w/w linii.
Nieruchomość wolna jest od wszelkich obciążeń i zobowiązań.

Do ceny sprzedaży wyżej wymienionej działki doliczony zostanie podatek VAT w obowiązującej wysokości 23 %.


Przetarg odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2021 r., w pokoju Nr 8 Urzędu Miasta Wolin o godzinie 12oo.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest przedłożenie dowodu wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej. Wadium można wpłacić przelewem na konto Urzędu Miasta
Nr: 67 9393 0000 0000 0156 2000 0050 w Banku Spółdzielczym w Wolinie.

Wpłaty wadium należy dokonać tak aby środki pieniężne znalazły się na rachunku bankowym Urzędu najpóźniej w dniu 06 kwietnia 2021 roku.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.