Wróć do listy

Pietrusy, mazowieckie

5 650 zł
Działka 0.5263 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 5 650 zł
Miasto Pietrusy
Powierzchnia 0.5263 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 130 zł
Numer oferty 100245X234773793
Termin wpłaty wadium 17-03-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siedlcach Adam Obłoza na podstawie art. 867 kpc, art. 953 kpc, art. 875 kpc w zw. z art. 1013(6) § 1 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18-03-2021 o godz. 10:00 w kancelarii komornika odbędzie się druga licytacja:

nieruchomości położonej przy , Pietrusy, 08-207 Olszanka , dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Łosicach prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę nr ew. 285, położonej w miejscowości Pietrusy, gm. Olszanka, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Łosicach prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X należąca do dłużnika xx

Suma oszacowania wynosi 11 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 5 650,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 130,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 13:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 81 1020 4476 0000 8902 0016 8732.

Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia zatrzymuje się, pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie. Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa (art. 867 1 kpc w zw. z art. 10136 § 1 kpc

Historyczne ceny