Myślibórz, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie 0003 Myślibórz oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 578, sklasyfikowanej jako PsIV o powierzchni 0,0321 ha, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu prowadzi księgę wieczystą Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość położona jest w Myśliborzu, we wschodniej jego części przy ul. Marii Dąbrowskiej. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość niezabudowana posiada teren lekko pofałdowany. Kształt działki regularny zbliżony do trapezu. Położona korzystnie w stosunku do tras komunikacyjnych. Dojazd do drogi powiatowej nr ewid. dz. 72 (ul. Gorzowska) przez drogę gminną nr ewid. dz. 745 (ul. Marii Dąbrowskiej). Przez nieruchomość przebiega sieć kanalizacji sanitarnej ks200.
W księdze wieczystej KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X w dziale III brak wpisów, w dziale IV KW brak wpisów.
Cena wywoławcza wynosi – 18 170,00 zł
Wysokość wadium – 3 634,00 zł
Kwota osiągnięta w przetargu zostanie powiększona o należny podatek od towarów i usług w stawce obowiązującej w dniu sprzedaży (aktualnie 23%).
Wadium w wysokości 3 634,00 zł należy wnieść na konto Urzędu Miejskiego w Myśliborzu, ul. Rynek im Jana Pawła II 1 numer 34 8355 0009 0070 0708 2000 0003 najpóźniej do dnia 12.04.2021 r. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości.
Przetarg odbędzie się w dniu 15.04.2021 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu przy ulicy Rynek im. Jana Pawła II 1 (pokój nr 225).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie