Wróć do listy

Jadowniki, małopolskie

164 800 zł
969 zł/m2
Dom 170,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 164 800 zł
Miasto Jadowniki
Powierzchnia 170,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 100090X234410783
Termin wpłaty wadium 09-04-2021 Co to znaczy?

Opis

SPRZEDAŻ W TRYBIE PRZETARGU ZORGANIZOWANYM PRZEZ SYNDYKA W POSTĘPOWANIU UPADŁOŚCIOWYM

Regulamin przetargu: na maila

Opis i oszacowanie: na maila

Termin możliwości zapoznania się z przedmiotem przetargu: 12 i 26 marca 2021 w godz. 10.00-13.00

Termin składania ofert: 23 luty – 9 kwietnia 2021 r.

Przedmiot przetargu:

a) nieruchomości zabudowanej domem mieszkalnym o pow. 0,24 ha położonej w Jadownikach dla której Sąd Rejonowy w Brzesku, Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o nr XXXX/XXXXXXXX/X,

b) nieruchomości - pastwiska o pow. 0,04 ha położonego w Jadownikach dla której Sąd Rejonowy w Brzesku, Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o nr XXXX/XXXXXXXX/X

stanowiących majątek masy upadłości xxx w upadłości likwidacyjnej.

2. Cena oszacowania przedmiotu sprzedaży wynosi odpowiednio:

a) 400.000,00 zł (słownie: czterysta tysięcy złotych 00/100) – KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, oraz

b) 12.000,00 zł (słownie: dwanaście tysięcy 00/100 - KW o nr XXXX/XXXXXXXX/X

co daje łączną kwotę w wysokości: 412.000,00 zł (słownie: czterysta dwanaście tysięcy złotych 00/100)

i została ustalona na podstawie wyceny rzeczoznawcy majątkowego Wioletty Magdziarz-Pawełek (operat szacunkowy z dnia 05.06.2017 r, zalega w aktach postepowania upadłościowego w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków, a także dostępny jest u Syndyka – organizatora sprzedaży).

Działki o numerze ewidencyjnym 2241/2 i 2544/4 o łącznej powierzchni 2800 m2położone są w gm. Brzesko, miejscowości Jadowniki. Działki położone są obok siebie, tworzą całość. Teren działek płaski, kształt regularny, na odcinku o długości ok. 110m i szerokości 5m działka 2544/4 wykorzystywana jest jako droga – na tym odcinku jest również ustanowiona służebność gruntowa.

Działka 2241/2 stanowi długi wąski pas porośnięty trawą. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa domów jednorodzinnych oraz użytki rolne. Lokalizacja działki korzystna. Działka uzbrojona jest w sieć: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną i gazową. Działki częściowo ogrodzone siatką rozciągniętą pomiędzy metalowymi słupkami – od strony frontowej brak ogrodzenia. Wejście do budynku mieszkalnego oraz podjazd wykonane z płyt betonowych. Na działce znajdują się wieloletnie nasadzenia oraz trawnik, a także murowany garaż o pow. użytkowej 41,19 m2oraz wiata dobudowana do budynku mieszkalnego o pow. 21,17 m2.

Działka 2544/4 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym III kondygnacyjnym, murowanym z pustaków betonowych, ocieplonym, otynkowanym, krytym blachą. Budowa zakończona w 1991 roku.