Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na parterze budynku w miejscowości Konary na Dolnym Śląsku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Mieszkanie jest w stanie znacznie pogorszonym, od lat nieużytkowane, obciążone dożywotnią, nieodpłatną służebnością mieszkania, a cena wywołania wynosi 22 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony w miejscowości Skibice w dwukondygnacyjnym budynku czterolokalowym, na pierwszej kondygnacji, z 2 pokojami, jasną kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem i spiżarnią, ogrzewany etażowo z własnym kotłem węglowym. Cena wywołania w licytacji wynosi 96 000 zł, a z lokalem związany jest udział 25/100 w nieruchomości wspólnej.
Mieszkanie o powierzchni ok. 60,8 m² położone w Konstantynowie Łódzkim, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, znajduje się na parterze budynku. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej elektronicznej, a cena wywołania wynosi 291 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 43,8 m² z piwnicą, położonym na II piętrze w budynku wielorodzinnym w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość wyceniono na 101 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 76 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 51 m², położonego w Opolu, na wysokim piętrze bloku, składającego się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Lokal został oszacowany na 409 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 307 275 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 71,9 m² z balkonem, położony w Łodzi w budynku z 1993 r. Cena wywołania wynosi 408 000 zł, a mieszkanie obejmuje kuchnię, łazienkę, osobne WC i przedpokój, z prawem własności oraz udziałem w częściach wspólnych nieruchomości.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 41 m², położone na 4. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal jest w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a cena wywołania wynosi 118 500 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,55 m² w Łodzi, położonym w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 34,30 m² (z piwnicą łącznie 37,42 m²), położony na siódmym piętrze budynku w Warszawie na Pradze-Południe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 363 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone w Bytomiu w budynku z lat 60., znajduje się na 5. piętrze bloku z balkonem i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal stanowiący odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 175 650 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m² położone w Kątach Wrocławskich, na 3. piętrze niskiego bloku z lat 70., składa się z 3 pokoi (w tym jeden z balkonem), kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz piwnicy; lokal wymaga odświeżenia lub remontu, szczególnie w łazience i części podłóg. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 280 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m² z balkonem, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym, dwupiętrowym budynku z lat 50., z przynależną piwnicą ok. 13 m². Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 225 000 zł, a cena wywołania wynosi 168 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,30 m² w Świdniku, położone na 3. piętrze bloku z 1979 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media miejskie, ma cenę wywołania 249 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Bardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,3 m², położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1890 r., składający się z pokoju, kuchni, WC oraz pomieszczeń przynależnych (w tym piwnicy). Mieszkanie jest niezamieszkane, bez lokatorów, a cena wywołania wynosi 94 275 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 53,88 m² z piwnicą (łącznie ok. 61 m²), położony na 2. piętrze niskiego budynku w Zabrzu. Mieszkanie z kuchnią, łazienką z WC i dostępem do mediów ma cenę wywołania 208 500 zł.
Na licytację komorniczą wystawiona jest nieruchomość gruntowa w Radomsku w województwie łódzkim, obejmująca działkę o powierzchni 817 m² z budynkiem mieszkalnym o zabudowie 124 m² oraz budynkiem garażowym 23 m². Cena wywołania wynosi 338 333,33 zł przy sumie oszacowania 507 500,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Konopki Małe (woj. warmińsko-mazurskie), obejmująca działkę o pow. ok. 0,56 ha zabudowaną parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o pow. zabudowy 61 m². Cena wywołania wynosi 71 433,33 zł, a licytacja odbędzie się w formie elektronicznej na początku lipca 2026 r.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,0895 ha w Częstochowie, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi (ok. 90 m² i 34 m²) oraz zabudową gospodarczą, położona w strefie terenów mieszkaniowych. Cena wywołania wynosi 157 762,50 zł, a dojazd do posesji zapewnia droga wojewódzka.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 132 m² z 4 pokojami, wybudowany w latach 50., położony w Pawłowiczkach w województwie opolskim, na działce zabudowanej budynkiem mieszkalnym i gospodarczymi oraz sąsiedniej działce niezabudowanej o łącznej powierzchni 0,16 ha. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) ma cenę wywołania 227 250 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² położone w Wędrzynie, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku, składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada piwnicę. Lokal z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjną, ogrzewany z kotłowni wspólnej, oferowany jest do nabycia w drodze przetargu wraz z udziałem w gruncie i drodze wewnętrznej.
Mieszkanie o powierzchni 37,70 m² położone w Wędrzynie, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a także posiada piwnicę o pow. 12,50 m². Lokal z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjną, ogrzewany z kotłowni wspólnej, oferowany jest do nabycia w drodze przetargu wraz z udziałem w gruncie i drodze wewnętrznej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 189 m², położony w miejscowości Rakszawa w woj. podkarpackim, na działce o pow. 0,28 ha, z 6 pokojami oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość w dobrym, użytkowanym stanie, z dojazdem z drogi wojewódzkiej, ma cenę wywołania 126 933,33 zł.