Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 30,6 m² w Warszawie (dzielnica Wola), położone w budynku z 2012 roku na wyższej kondygnacji, składające się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, hallu oraz łazienki z WC i balkonu. Lokal w prawie własności ma cenę wywołania 441 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,4 m² (z przynależną piwnicą łącznie 42,6 m²), położony na parterze niskiego budynku z lat 60., składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Nieruchomość w zabudowie wielorodzinnej ma prawo własności, a cena wywołania wynosi 126 525 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 99,55 m² z przynależnymi budynkami gospodarczymi we Wschowie (miejscowość Konradowo), w budynku dwulokalowym z dojazdem drogą utwardzoną. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki, posiada nowy kocioł na pellet z 2024 r., a cena wywołania wynosi 156 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, gaz, CO) wyceniono na 73 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 48 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m², położone na 1. piętrze w nowym (2019 r.) budynku wielorodzinnym w miejscowości Cedzyna w gminie Górno, w otoczeniu terenów leśnych. Lokal z salonem z aneksem kuchennym, balkonem, dodatkowym pokojem i łazienką ma cenę wywołania 317 775 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m² w budynku czterolokalowym w Julianowie koło Piaseczna, z dostępem do mediów oraz pomieszczeniem gospodarczym i tarasem. Nieruchomość z 1999 r. znajduje się na ogrodzonej działce z boksami garażowymi, a cena wywołania wynosi 370 350 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w mieszkaniu o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z prawem własności gruntu wyceniono na 69 750 zł, a cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,2 m², położonego w Międzyrzeczu, na osiedlu w centrum miasta, w budynku z 1973 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 183 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (Praga-Południe) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 105 m², położony na pierwszym piętrze budynku z loggią i piwnicą, składający się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i przedpokoju. Nieruchomość z dostępem do instalacji elektrycznej, gazowej i wodnej ma cenę wywołania 881 175 zł.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,30 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową. Lokal wyceniono na 350 100 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 262 575 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w działce o powierzchni 0,0991 ha zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 35 m², położonej w miejscowości Młyniec II w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z mediami (m.in. siła, kanalizacja), wyceniona na 6 875 zł, ma cenę wywołania 4 583,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Brzezinach (woj. łódzkie) wystawiony jest parterowy dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym o powierzchni użytkowej ok. 104 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 806 m², z półotwartą kuchnią, salonem przechodnim, łazienką z WC oraz dwoma pokojami. Nieruchomość w zabudowie murowanej, wyposażona w media miejskie i ogrzewanie C.O., ma cenę wywołania 266 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 266 m², położony w Rogozinie w województwie mazowieckim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 746 m². Nieruchomość z 2008 roku, z 6 pokojami i pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, gaz, własny osadnik ścieków), ma cenę wywołania 611 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Gniewie oferowany jest wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 767,14 m² (w tym ok. 263 m² części mieszkalnej, piwnica i pomieszczenia niemieszkalne) na kilku działkach o łącznym areale ok. 0,45 ha, z pełnym uzbrojeniem w media i własną instalacją grzewczą. Nieruchomość z 1978 r. z pomieszczeniami gospodarczymi ma cenę wywołania 338 066,67 zł i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Starych Budkowicach (woj. opolskie), zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 257 m² na działce ok. 862 m². Cena wywołania wynosi 555 750 zł za dom oraz udział 1/2 w prawie własności sąsiedniej działki, przy łącznej sumie oszacowania 741 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gierałtowicach oferowany jest wolnostojący, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 189,5 m², całkowicie podpiwniczony, na zagospodarowanej i ogrodzonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych. Nieruchomość z 1980 r. (z dobudową z 1997 r.) jest uzbrojona w media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) i posiada instalacje: wod.-kan., elektryczną, c.o. na olej oraz ciepłą wodę z bojlera, a cena wywołania wynosi 236 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2215 m² w miejscowości Fletnowo (woj. kujawsko-pomorskie), z parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 96 m² oraz budynkiem garażowo-gospodarczym. Cena wywołania wynosi 214 875 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m², położony w Morzewie (gmina Kaczory) na działce 0,16 ha, z 3 pokojami, łazienką, kuchnią, tarasem oraz wiatą garażową i wiatą na opał. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) ma cenę wywołania 338 735,66 zł i obciążona jest prawem dożywotniego korzystania przez wskazane osoby.