Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka inwestycyjno-rolna o powierzchni ok. 1,26 ha, położona w miejscowości Woskowice Górne w gminie Domaszowice, z dojazdem z drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do trapezu sąsiaduje z terenami rolnymi i posiada dostęp do sieci wodociągowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Sosnowcu oferowana jest zabudowana nieruchomość gminna – działka o powierzchni 154 m² z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 192 m², w całości podpiwniczonym. Obiekt z 1935 r. położony jest w strefie zabudowy wielorodzinnej i usługowej, posiada przyłącza prądu, wody i kanalizacji oraz ogrzewanie piecami węglowymi, przy dostępnej w rejonie sieci gazowej.
Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego jest zabudowana nieruchomość gminna w Sosnowcu, o powierzchni 2717 m², z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym z lat 50. o łącznej powierzchni użytkowej ok. 710 m², w którym wyodrębniono trzy lokale. Obiekt z pełnym uzbrojeniem instalacyjnym, przeznaczony w studium pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami, znajduje się w stanie miernym, wymagającym remontu, a cena wywoławcza w przetargu wynosi *** zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w niezabudowanej działce budowlanej o powierzchni ok. 0,28 ha, położonej w miejscowości Krobia w gminie Lubicz, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 251 806,50 zł, a cena wywołania w licytacji to 176 264,55 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 320 m² zabudowana prawym segmentem domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 90,9 m², położona w Cerekwicy w gminie Rokietnica. Nieruchomość znajduje się na terenie bez aktualnego miejscowego planu, w studium oznaczonym jako grunty orne z zakazem zabudowy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,53 ha, położona w gminie miejskiej Łańcut, z przewagą gruntów ornych klasy RIIIa. Nieruchomość ma regularny kształt (szerokość ok. 40 m), leży na terenie płaskim przy gruntowej drodze dojazdowej, jest nieogrodzona i pozbawiona utwardzonych dojazdów.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Paleśnica, w gminie Zakliczyn. Działka ma charakter użytkowy z istniejącą zabudową, stanowiącą potencjał inwestycyjny w ramach licytacji/przetargu.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka rolna o powierzchni 2639 m², położona w miejscowości Budzigniew w gminie Słońsk (powiat sulęciński, woj. lubuskie), z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym parterowym oraz dobudówką o łącznej powierzchni użytkowej ok. 81 m². Na działce znajduje się także niewielki budynek gospodarczy, a całość stanowi grunt rolny zabudowany oraz pastwiska trwałe.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 734 m² zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 56 m², położona w miejscowości Karsinka w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntu przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,43 m² w Szamotułach, położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w częściach wspólnych. Cena wywołania wynosi 190 500 zł, a nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Ruczaj) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 65,42 m², położony na parterze bloku z ok. 5 kondygnacjami, składający się z 3 pokoi z aneksem kuchennym, łazienką/WC, balkonem i tarasem, z pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 668 931 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej (grunt i części wspólne budynku).
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71 m² (w tym piwnica i loggia), położony na 2. piętrze budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 247 500 zł, a jej suma oszacowania wynosi 330 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 810 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Mysłowicach (dzielnica Krasowy), z zagospodarowanym przydomowym zieleńcem. Nieruchomość ma charakter typowo mieszkaniowy, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 258 975 zł, przy czym w księdze wieczystej ujawniona jest dożywotnia, nieodpłatna służebność mieszkania na piętrze budynku.
Udział 1/3 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 205,5 m², położonego w Szówsku na osiedlu domów jednorodzinnych, na działce ok. 614 m². Nieruchomość w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 201 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności działki o pow. 0,0614 ha zabudowanej wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 205,5 m², położonej w Szówsku na osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość z 1986 r. wyceniono na 268 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 201 000 zł.
W przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,40 m², położony na 9. piętrze w wielorodzinnym budynku w dzielnicy Białołęka w Warszawie, z pełnym uzbrojeniem w sieci miejskie. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy z zabudową mieszkaniową i punktami usługowymi w sąsiedztwie.
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 0,62 ha, położony w Brzozowie (gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński), zabudowany budynkiem mleczarni, garażem oraz budynkiem produkcyjnym. Nieruchomość składa się z dwóch działek i została wyceniona łącznie na *** zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 475 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 157 m², położona w miejscowości Czarne. Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntową przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,58 ha, położona w miejscowości Janisławice w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, z możliwością oględzin w wyznaczonym terminie przed licytacją.
Przedmiotem licytacji jest jednorodzinny budynek mieszkalny o dwóch kondygnacjach naziemnych i pełnym podpiwniczeniu, posadowiony na ogrodzonej działce o regularnym kształcie w miejscowości z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość o powierzchni zabudowy ok. 74 m² wymaga prac remontowych (m.in. elewacja, dach, otoczenie działki), posiada przyłącza wody i prądu, szambo oraz możliwość podłączenia do kanalizacji i gazu, a na działce znajduje się także blaszany garaż.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,12 m² w Otłoczynie (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Nieruchomość wyceniono na 134 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 100 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Śródmieście) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,14 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z przedpokoju, łazienki, pokoju, kuchni oraz balkonu. Mieszkanie z pełnym prawem własności, z udziałem w nieruchomości wspólnej, ma cenę wywołania 344 590,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 84,89 m² w Katowicach, w rejonie tzw. Ptasiego Osiedla, ok. 2,5 km od centrum miasta. Lokal znajduje się w budynku z 1987 r., składa się z 4 pokoi, kuchni, aneksu kuchennego oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 621 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,59 m² w Chełmnie, położony na pierwszym piętrze niskiego budynku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz wspólnego WC, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość w stanie użytkowym, z pełnym prawem własności i udziałem w częściach wspólnych, ma cenę wywołania 84 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest jednorodzinny dom mieszkalny w remoncie, niezamieszkany, wraz z dwoma budynkami gospodarczymi, położony w miejscowości Janisławice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 271 500 zł przy wartości oszacowania 362 000 zł.