Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w leśnej działce o powierzchni 0,06 ha, położonej na terenie podmokłym, porośniętej głównie brzozą i olchą w wieku ok. 22–55 lat. Nieruchomość ma kształt wąskiego, wydłużonego prostokąta, jest zakrzaczona i graniczy z rowem melioracyjnym.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w działce zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 75 m² z poddaszem nieużytkowym i częściowym podpiwniczeniem, wybudowanym ok. 1990 r. Nieruchomość mieszkaniowa z bezpośrednim dojazdem asfaltową drogą gminną jest częściowo ogrodzona, zagospodarowana (altanka, studnia, zieleń ozdobna) i uzbrojona w prąd, wodę oraz kanalizację.
Przedmiotem licytacji są grunty orne położone w miejscowości Wilków w gminie Werbkowice, obejmujące kilka działek o łącznej powierzchni kilku hektarów. Działka o pow. 0,5126 ha została oszacowana na 25 000 zł (cena wywoławcza 18 750 zł), a działka o pow. 1,6062 ha na 87 000 zł (cena wywoławcza 65 250 zł), z wymaganą rękojmią 2 500 zł.
Niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,91 ha położona jest na wschodnich obrzeżach wsi Wyszebórz, z dojazdem z drogi gminnej i otoczeniem zabudowy wiejskiej oraz terenów rolnych. Grunt stanowią pastwiska trwałe, obecnie od lat nieużytkowane rolniczo i porośnięte samosiewami drzew, krzewów oraz wysoką roślinnością trawiastą, oferowane w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu nr 162 o powierzchni 0,26 ha, położona w miejscowości Bronisławka w gminie Grabowiec. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa w Bystrzycy (gmina Oława) o powierzchni 2 072 m², obejmująca dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 218 m² oraz wolnostojący budynek gospodarczy ok. 99 m². Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługi.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,16 ha, położona w Sosnowcu, ogrodzona, uzbrojona w media, z dostępem do drogi publicznej. Na działkach znajdują się budynek usługowy o pow. użytkowej ok. 422 m², niewielki budynek biurowy ok. 30 m² oraz budynek kotłowni.
Przedmiotem postępowania jest lokal niemieszkalny o powierzchni 66,25 m² położony w Szczecinku. Z lokalem związany jest udział 81/1000 w nieruchomości wspólnej, obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólnego użytku.
Przedmiotem licytacji jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 258 m², położony w budynku mieszkalno-usługowym z lat 80., wyremontowanym w 2006 r., o średnim standardzie wykończenia. Lokal dwupoziomowy (piwnica i parter) obejmuje m.in. halę produkcyjną, liczne magazyny, zaplecze socjalne oraz część sklepowo-biurową i sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 4129 m², położonej w miejscowości Bogaczewo w gminie Elbląg, zabudowanej budynkiem biurowym oraz kompleksem budynków produkcyjno‑magazynowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1259 m². Teren ogrodzony, o regularnym kształcie, z utwardzonymi nawierzchniami i bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej, zabudowany obiektami z lat 2000–2008, stanowi funkcjonalnie jedną całość gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6466 ha, położona w Tyniowicach (gmina Roźwienica), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 166 m², z dostępem do prądu, gazu, kanalizacji i wodociągu. Działka o zróżnicowanym nachyleniu, częściowo ogrodzona i z dojazdem drogą asfaltową, obejmuje grunty rolne zabudowane oraz grunty orne.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,30 m², położony na szóstym piętrze budynku wielorodzinnego w mieście, składający się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju dziennego, dodatkowego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie jest bez balkonu, w układzie przechodnim z wejściem do kuchni i drugiego pokoju z salonu.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,39 m² w Oświęcimiu, w centralnej części Osiedla Chemików. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 222 138 zł.
Na licytacji komorniczej w Barwicach (woj. zachodniopomorskie) oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 47 m², składający się z 2 pokoi, kuchni oraz segmentu w budynku gospodarczym (7 m²). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w miejscowości Biały Bór w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania nieruchomości wynosi 208 866,67 zł przy wartości oszacowania 313 300,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 27,4 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Słupsku, z jednym pokojem, przejściową kuchnią, łazienką oraz przynależnymi pomieszczeniami piwnicznymi (łączna pow. użytkowa z piwnicą 54,62 m²). Lokal w budynku z ok. 1900 r. jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 30,51 m² z piwnicą, położona na parterze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Zatorze w Gliwicach, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość wchodzi do licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 173 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,93 m² (łącznie z komórką lokatorską 64,22 m²) w Ząbkach pod Warszawą, w budynku z 2016 roku, położony na ostatnim, czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch dodatkowych pokoi, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 497 419,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Świeciu, o powierzchni użytkowej ok. 120 m², z piwnicą na poziomie zero, wysokim parterem oraz jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 474 m². Na posesji znajduje się także budynek gospodarczo‑garażowy z wiatą (ok. 20 m²) w złym stanie technicznym, a cena wywołania nieruchomości wynosi 302 760 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m², położony w miejscowości Jasionów w województwie podkarpackim, składający się z 6 pokoi oraz pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, WC i taras, wybudowany około 2010 roku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, została oszacowana na 606 100 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 404 066,67 zł.
Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 1,88 ha położona jest w Rumi, w rejonie dzielnicy Stara Rumia, na terenach objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość, należąca do gminy, przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej. Każda z działek ma powierzchnię ok. 600 m² i stanowi własność gminy, przeznaczoną do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie jednej z lokalnych ulic, stanowiące własność gminy. Oferowane grunty mają powierzchnie od ok. 600 do ponad 700 m² i przeznaczone są do sprzedaży w trybie przetargu.