Lokal mieszkalny o powierzchni 61,30 m² położony jest w Gubinie, w budynku wielorodzinnym w województwie lubuskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i spiżarni, a jego cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 144 888,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73–75 m² z piwnicą ok. 19 m², położony w Szczodrowicach (gmina Strzelin), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczeń gospodarczych, z pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 193 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 33,41 m², położonym w Księżowoli w gminie Tarczyn (woj. mazowieckie), składającym się z 1 pokoju z aneksem kuchennym i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym na działce o pow. ok. 1 563 m², a cena wywołania udziału wynosi 90 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 48 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym w Lubinie na Dolnym Śląsku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 187 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 95,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w Elblągu, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wyceniono na 462 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 346 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 58,49 m², położone w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, w budynku z 2015 roku, na 1. piętrze 4‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 443 731,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo odrębnej własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 31,1 m², położonego w Gdańsku, w niskim (3‑kondygnacyjnym) budynku na 1. piętrze. Nieruchomość wyceniono na 314 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 235 500 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Gręzów (woj. mazowieckie), posadowiony na nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, obejmującej dwie działki. Budynek parterowy z balkonem, tarasem, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, uzbrojony w wodę i siłę, ma cenę wywołania 602 250 zł przy sumie oszacowania 803 000 zł.
Na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej nieruchomość w Sandomierzu o powierzchni działki ok. 2050 m², zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 80. oraz wiatą, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 456 750 zł przy wartości oszacowania 609 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0395 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położona w Łowiczu w województwie łódzkim, z dostępem do drogi publicznej oraz mediami (prąd, woda, kanalizacja). Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 52 533,33 zł przy sumie oszacowania 78 800,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Świedziebnia (woj. kujawsko-pomorskie), obejmująca dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 141,46 m² z 6 pokojami oraz budynek gospodarczy 210 m², posadowione na działce ok. 1 989 m², wraz z przyległą działką ok. 5 689 m². Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej, uzbrojona w wodę i kanalizację, ma cenę wywołania 97 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w wolnostojącym domu o przeznaczeniu mieszkaniowym, położonym w Olkuszu, na działce o powierzchni 804 m², z kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz dostępem do gazu, wody i kanalizacji. Nieruchomość wyceniono na 105 667 zł, a cena wywołania udziału wynosi 79 250,25 zł.
Na przetarg wystawiono nieruchomość należącą do gminy, położoną w miejscowości Włynice w gminie Gidle. Sprzedaż odbędzie się w formie pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego, organizowanego przez urząd gminy.
Przedmiotem II przetargu ustnego jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,1000 ha, położona w gminie Korsze, w obrębie wsi Sątoczno, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów leśnych. Nieruchomość wystawiona jest z ceną wywoławczą 7 400 zł netto plus VAT.
Przedmiotem II przetargu ustnego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,4100 ha, położona w gminie Korsze, w obrębie wsi Warnikajmy, w otoczeniu gruntów rolnych oraz dróg gminnej i powiatowej. Działka ma charakter drogowy, a cena wywoławcza wynosi 24 000 zł netto plus VAT.
Przedmiotem II przetargu ustnego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,75 ha, położona w gminie Korsze, w obrębie wsi Równina Dolna, w otoczeniu gruntów rolnych i dróg gminnych. Działka wystawiona jest z ceną wywoławczą 95 000 zł netto plus VAT.
Na przetargu ustnym nieograniczonym Gminy Kłodawa oferowana jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 16,85 ha, położona w miejscowości Wojcieszyce w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi własność gminy i będzie sprzedawana w drodze drugiego przetargu, z obowiązkiem wniesienia wadium zaliczanego następnie na poczet ceny nabycia.
Na sprzedaż w drodze drugiego przetargu ustnego nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 13,34 ha, położona w miejscowości Wojcieszyce w gminie Kłodawa (woj. lubuskie). Nieruchomość stanowi własność gminy i będzie licytowana w wyznaczonym terminie, z obowiązkiem wniesienia wadium zaliczanego następnie na poczet ceny nabycia.