Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Cena wywołania udziału wynosi 194 133,33 zł, przy sumie oszacowania 291 200,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,4 m² w Tychach (śródmieście), położone na 8. piętrze bloku z lat 80. Lokal składa się z 2 pokoi z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie dobrym o średnim standardzie, a cena wywołania wynosi 198 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 44,29 m² położony w Bieruniu, w budynku z lat 80., znajduje się na 2. piętrze czterokondygnacyjnego bloku i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z funkcjonalnym, nieprzechodnim układem pomieszczeń. Mieszkanie w niskim standardzie i słabym stanie technicznym, bez balkonu, objęte jest licytacją komorniczą z ceną wywołania 160 125 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w miejscowości Laski Bruskie (woj. lubelskie), obejmująca działkę o powierzchni 7173 m², zabudowaną domem mieszkalnym o pow. zabudowy 67 m² oraz sześcioma budynkami gospodarczymi, z częścią rolną częściowo zadrzewioną. Cena wywołania wynosi 97 066,67 zł, a działka jest ogrodzona, z dojazdem od strony szosy i metalową bramą wjazdową.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 82 m² z 7 pokojami, z początku XX wieku, położony w Marklowicach na działce ok. 733 m², zabudowanej także budynkiem gospodarczym, przy czym oba obiekty są w złym stanie technicznym. Nieruchomość z prawem własności, z dostępem do wody i kanalizacji, położona jest w strefie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, a cena wywołania w licytacji wynosi 92 343,75 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 956 m², zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 344 m² i 12 pokojach, położona w warszawskiej dzielnicy Wawer. Budynek z 1989 roku, z piwnicą, tarasem i pełnym zapleczem sanitarnym, ma cenę wywołania *** zł.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym (zaadaptowanym z budynku niemieszkalnego) o średnio zagospodarowanym, ogrodzonym terenie w miejscowości Roczyny w województwie małopolskim. Na nieruchomości o nieregularnym kształcie znajdują się dodatkowo lekki budynek gospodarczy oraz garaż, a cena wywołania w licytacji wynosi 85 125 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,0603 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym w miejscowości Fałkowice w województwie małopolskim. Nieruchomość wyceniono na 429 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 286 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki o łącznej powierzchni ok. 1128 m², zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, położonej w Połczynie w gminie Puck (woj. pomorskie), na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość z dojazdem drogą gruntową wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 387 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 6,37 ha w miejscowości Bolemin w gminie Deszczno, obejmujący dużą działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym, budynkami gospodarczymi, wiatą oraz infrastrukturą, z dojazdem drogą asfaltową. Pozostałe działki są niezabudowane, a cena wywołania całej nieruchomości w licytacji komorniczej wynosi 272 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 122 m², położony w miejscowości Radłów w województwie dolnośląskim, na płaskiej, prostokątnej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Nieruchomość znajduje się w centralnej części wsi, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo-gospodarczej i gruntów niezabudowanych, a cena wywołania wynosi 42 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego działki usługowej o powierzchni 0,3490 ha wraz z budynkiem magazynu artykułów technicznych o powierzchni użytkowej ok. 780 m², położonych w miejscowości Łąka w gminie Pszczyna (woj. śląskie). Nieruchomość magazynowa jest obecnie wydzierżawiona, a cena wywoławcza netto w przetargu wynosi 510 000 zł plus VAT.
Na ustnej licytacji w Mysłowicach oferowany jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49 m² z przynależną piwnicą, położony w czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym budynku z lat 60. wśród zabudowy wielorodzinnej i usługowej. Mieszkanie znajduje się w budynku o dobrym stanie technicznym i sprzedawane jest wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz ułamkową częścią gruntu.
Na ustnej licytacji w Mysłowicach oferowana jest niezabudowana działka gminna o powierzchni ok. 2,16 ha, położona w dzielnicy Wesoła. Teren przeznaczony jest w studium pod zabudowę mieszaną wielorodzinną i jednorodzinną, przy czym ze względu na wielkość działki jej zagospodarowanie może wymagać uzyskania decyzji środowiskowej.
Niezabudowana działka inwestycyjna o powierzchni 4182 m² położona jest w Mysłowicach, w rejonie ulicy Murckowskiej, z przeznaczeniem w studium pod zabudowę usługową z produkcją. Nieruchomość, stanowiąca własność gminy, jest wolna od obciążeń i oferowana do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Na przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa Skarbu Państwa położona w Komornikach, składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 0,077 ha. Działki zlokalizowane są w rejonie ulicy o zabudowie mieszkaniowej, a cena wywoławcza w pierwszym przetargu wynosi 216 000 zł brutto.
Przedmiotem czwartego przetargu ustnego nieograniczonego są dwie niezabudowane działki gruntu w Świdniku o łącznej powierzchni 2319 m², położone w obrębie miejskim. Łączna cena wywoławcza nieruchomości wynosi *** zł, a udział w przetargu wymaga wniesienia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczona jest niezabudowana działka gruntu w Nałęczowie o powierzchni ok. 0,3153 ha, o regularnym kształcie i przylegająca do terenów sąsiednich. Nieruchomość stanowi własność gminy i objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość przeznaczona do zbycia w trybie przetargu organizowanego przez gminę Białogard, zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe parametry nieruchomości (metraż, liczba pomieszczeń, stan techniczny i cena wywoławcza) nie zostały w podanym fragmencie wskazane.
Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość przeznaczona do zbycia w trybie przetargu organizowanego przez gminę Białogard. Szczegółowe informacje dotyczące rodzaju nieruchomości, metrażu, liczby pomieszczeń oraz ceny zostaną określone w pełnej treści ogłoszenia przetargowego.
Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość przeznaczona do zbycia w trybie przetargu organizowanego przez gminę w Białogardzie. Szczegółowe informacje dotyczące rodzaju nieruchomości, metrażu, liczby pomieszczeń oraz ceny zostaną określone w pełnej treści ogłoszenia przetargowego.
Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość przeznaczona do zbycia w trybie przetargu organizowanego przez gminę w Białogardzie, zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe parametry nieruchomości (metraż, liczba pomieszczeń, stan techniczny oraz cena wywoławcza) nie zostały w podanym fragmencie wskazane.
Na sprzedaż w drodze pierwszego ustnego przetargu nieograniczonego przeznaczona jest działka budowlana w miejscowości Nowa Wieś, w gminie Bolesławiec, objęta planem zagospodarowania jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość położona jest w strefie ochrony konserwatorskiej i obserwacji archeologicznej, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/5 w nieruchomości rolnej o łącznej powierzchni 0,47 ha, położonej w miejscowości Radawczyk II w gminie Konopnica w powiecie lubelskim, obejmującej grunty orne z przeznaczeniem części terenu pod zabudowę zagrodową/jednorodzinną oraz części pod uprawy rolne. Oszacowana wartość udziału wynosi 84 196 zł, a cena wywołania w licytacji to 63 147 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej rolnej o łącznej powierzchni ok. 0,48 ha, położonej w miejscowości Snopków w gminie Jastków w powiecie lubelskim, obejmującej działki przeznaczone pod uprawy polowe i dolesienia. Nieruchomość oszacowano na 56 238 zł (udział 1/2 na 28 119 zł), a cena wywołania udziału w licytacji wynosi 21 089,25 zł.