Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa położona w centralnej części Gostynina, w rejonie głównej arterii komunikacyjnej miasta, otoczona zabudową usługowo‑handlową i mieszkaniową. Działki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie staromiejskiej zabudowy, ratusza, parku miejskiego oraz osiedli mieszkaniowych, co zapewnia bardzo dobrą ekspozycję i dostęp do infrastruktury.
Przedmiotem licytacji jest działka budowlana o powierzchni 259 m², położona w Gostyninie na osiedlu zabudowy jednorodzinnej w niedużej odległości od centrum miasta. Nieruchomość ma kształt wydłużonego czworokąta i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej oraz pełnej infrastruktury usługowo-oświatowej.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,1370 ha, położona w miejscowości Świerże Kończany w gminie Zaręby Kościelne, z parterowym murowanym budynkiem dawnej zlewni mleka o powierzchni użytkowej ok. 57 m², wymagającym kapitalnego remontu. Działka jest ogrodzona, z dojazdem drogą asfaltową oraz przyłączem wodociągowym i telekomunikacyjnym, przy braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Przedmiotem licytacji jest grunt o powierzchni ok. 0,48 ha położony w Łęczycy (woj. łódzkie), częściowo zabudowany drewnianym budynkiem letniskowym, z częścią zagospodarowaną drzewami owocowymi oraz północną częścią podmokłą (łąki i nieużytki). Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, jest nieuzbrojona, bez prawnego dostępu do drogi, z przebiegającymi nad nią liniami energetycznymi.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,10 m², położonym na parterze budynku mieszkalnego w miejscowości Rakowo w gminie Damasławek (woj. wielkopolskie), wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Działka o pow. 0,29 ha ma w planie miejscowym przeznaczenie pod zabudowę zagrodową w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych oraz posiada dostęp do drogi publicznej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana dwukondygnacyjnym, ok. 36-letnim domem murowanym o pow. użytkowej ok. 88 m² (kuchnia, 2 pokoje, łazienka) oraz budynkami gospodarczymi i garażowym, położona w miejscowości Blok Dobryszyce koło Radomska. Nieruchomość ma średni standard i stan techniczny, wymaga remontu (m.in. dachu i schodów na piętro), ale oferuje dobry dojazd i otoczenie zabudowy jednorodzinnej.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość komercyjna w miejscowości Bliżyce (gmina Skoki, powiat wągrowiecki) o powierzchni działki 2,01 ha, zabudowana budynkiem magazynowym z częścią biurową o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2100 m². Teren z dostępem do drogi publicznej i mediów (prąd, woda, szambo, c.o., instalacja alarmowa) przeznaczony jest w studium pod rozwój funkcji mieszkaniowych, zabudowę jednorodzinną oraz działalność rolniczą i nierolniczą.
Mieszkanie o powierzchni 37,6 m² (z piwnicą 3,6 m²) położone jest w Rudzie Śląskiej, w wielorodzinnym bloku z lat 70., na 1. piętrze (II kondygnacja) budynku pięciokondygnacyjnego bez windy. Lokal w budynku o przeciętnym stanie technicznym, z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, prąd, gaz, CO miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego), stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,71 ha, zabudowana dużym jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 404 m², położona w Mirsku. Nieruchomość składa się z dwóch działek, z czego jedna ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej, otoczona jest terenami rolnymi i przeznaczonymi pod zabudowę mieszkaniową, przy czym jej południowa część znajduje się w obszarze potencjalnego zagrożenia powodziowego.
Przedmiotem drugiej licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,92 ha położona w miejscowości Strzelce Wielkie (powiat pajęczański, woj. łódzkie), obejmująca m.in. dwa budynki mieszkalne (parterowy i dwukondygnacyjny) oraz zabudowę przemysłowo‑biurową i gospodarczą. Suma oszacowania wynosi 706 600 zł, a cena wywołania w licytacji to 471 066,66 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,87 ha położona w miejscowości Dzietrzkowice (woj. łódzkie, powiat wieruszowski), obejmująca dwukondycyjny budynek mieszkalny (pow. zabudowy ok. 206 m²) oraz zespół parterowych budynków produkcyjno-usługowo-gospodarczych dla rolnictwa o łącznej znacznej powierzchni. Działka w kształcie prostokąta jest częściowo ogrodzona, uzbrojona w wodę, prąd i szambo, z frontem zagospodarowanym zielenią i zabudową, a dalszą częścią użytkowaną rolniczo.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni ok. 3000 m² w obrębie Boduszewo, o regularnym kształcie i terenie ze spadkiem, nieogrodzona i porośnięta samosiejkami. Z nieruchomością związany jest udział w sąsiedniej działce o pow. ok. 3100 m² stanowiącej drogę dojazdową, również niezagospodarowanej i nieogrodzonej.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana działka o powierzchni ok. 1078 m² w Murowanej Goślinie, z budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 186,5 m² oraz budynkiem garażowym ok. 53 m². Nieruchomość składa się z dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego w technologii tradycyjnej murowanej, posadowionego na regularnej działce.
Przedmiotem oferty jest udział 1/6 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0448 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym o metrażu 120,7 m². Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania licytacyjnego/przetargowego, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej wartości rynkowej.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Mędrzechów (powiat dąbrowski, woj. małopolskie), obejmująca zabudowaną działkę ok. 0,19 ha z wolnostojącym domem jednorodzinnym, budynkiem gospodarczym i piwnicą oraz niezabudowaną działkę ok. 0,41 ha. Teren jest płaski, częściowo ogrodzony, z dojazdem drogą asfaltową i częściowo porośnięty zielenią.
Przedmiotem licytacji jest działka gruntu o powierzchni 4074 m² położona w centralnej strefie Jastrzębia-Zdroju, z bezpośrednim zjazdem z drogi publicznej. Teren ma foremny kształt, zróżnicowane ukształtowanie i otoczony jest zabudową mieszkaniową oraz usługową, co sprzyja różnym możliwościom inwestycyjnym.
Przedmiotem licytacji są działki o nieregularnym kształcie, uzbrojone w media (woda, prąd, kanalizacja, studnia), częściowo zabudowane wolnostojącym parterowym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy ok. 127 m² oraz budynkiem gospodarczym ok. 59 m². Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu (lub rozbiórki budynku gospodarczego), teren jest zaniedbany, ale posiada dostęp do drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest zespół działek gruntowych o łącznej powierzchni ok. 14,4 ha położonych w miejscowości pod Kurowem, obejmujących tereny eksploatacji złoża kruszywa i kopalin oraz użytki zielone. Nieruchomości stanowią jedną całość gospodarczą i będą sprzedawane łącznie w ramach postępowania egzekucyjnego.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z garażem dwustanowiskowym o powierzchni użytkowej 242 m², położona w miejscowości Zemborzyce Podleśne w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i siedlisk rolniczych. Działka o powierzchni ok. 0,17 ha ma regularny, prostokątny kształt i jest w całości ogrodzona.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,6200 ha, składająca się z kilku działek ewidencyjnych. Teren stanowi atrakcyjny grunt inwestycyjny, oferowany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 3 484 m² zabudowana parterowym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 65 m², położona w miejscowości wiejskiej, w słabym stanie techniczno-użytkowym. Teren ma kształt wydłużonego trójkąta, jest częściowo ogrodzony w złym stanie, porośnięty roślinnością, z ustanowioną służebnością przejścia i przejazdu na sąsiednią działkę.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,68 ha, położona we wsi Tułodziad w gminie Dąbrówno, o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu, częściowo porośnięta trawą i samosiewami drzew. Na gruncie widoczne są pozostałości fundamentów po dawnych zabudowaniach gospodarczych, dojazd prowadzi drogą gruntową od asfaltowej drogi wiejskiej, a teren nie jest objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest kompleks gruntów o łącznej powierzchni ok. 2,38 ha, w tym działki niezabudowane oraz duża działka zabudowana, położone w miejscowości Strzelce Wielkie (obręb Adamów) w powiecie pajęczańskim. Nieruchomości mają charakter rolniczo‑mieszany, a łączna cena wywołania w licytacji wynosi 234 487,50 zł.
Przedmiotem licytacji są cztery niezabudowane działki gruntu o łącznej powierzchni 1.828 m², położone w jednej lokalizacji, o zróżnicowanych metrażach: 820 m², 83 m², 35 m² oraz 890 m². Wartość oszacowania działek wynosi odpowiednio 30.100 zł, 600 zł, 300 zł i 6.400 zł, przy czym ceny wywoławcze dla pierwszych trzech stanowią połowę wartości oszacowania (15.050 zł, 300 zł i 150 zł).
Na sprzedaż w trybie licytacji/przetargu oferowana jest nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek ewidencyjnych. Brak podanych szczegółów dotyczących powierzchni, lokalizacji szczegółowej, uzbrojenia czy ceny.